home Děti Vše pro naše miminka

Vše pro naše miminka

Bezpečné mantinely do postýlky

Pokud máte miminko, určitě pro něj chcete jen to nejlepší. Což také znamená, dopřát mu bezpečí a ochranu. Aby pro miminko byla postýlka bezpečným místem, vašim nejmenším v nich nehrozily žádné úrazy, pak použijte ochranný mantinel. Je to léty a praxí ověřený prostředek, který zabrání úrazům, které se bez této ochrany bohužel často stávají. Přitom stačí vybrat mantinely do postýlky, které jsou rozměrově vhodné právě do postýlky vašeho miminka a velmi jednoduše je připevnit. K tomu slouží šikovné šňůrky. Navíc máte možnost vybrat z mnoha veselých motivů, aby vaše miminko bylo spokojené a veselé.

děti

Oblečení pro nejmenší, zavinovačky

K miminkům také naprosto nezbytně patří zavinovačky. Správná zavinovačka hraje obrovskou roli v prvních týdnech života vašeho miminka. Díky ní, nejen, že je v teple, ale vnímá pocit bezpečí, který mělo, když bylo ještě u maminky v bříšku. Ne nadarmo je jednou z velmi účinných rad pokud vaše miminko špatně spí, zavinout ho právě do zavinovačky. Naše zavinovačky jsou jedinečně tím, že jsou vyrobeny na základě zkušeností, které nasbíraly se svými zavinovačkami právě maminky. Můžete je spolu s fusakem využít nejen doma v postýlce, ale také na cestách v kočárku, nebo třeba autosedačce. Mezi ty nejoblíbenější zavinovačky se řadí ty péřové. Jsou krásně měkké a hřejivé, přesně to pravé pro vaše miminko.

Vhodné dětské přikrývky

Nesmíme však zapomenout ani na vhodnou přikrývku. Dětské přikrývky nabízíme samozřejmě s ohledem na fakt, že mnoho dětí v současnosti trpí mnoha formami alergií. Aby tedy mohly spokojené spát, je velmi důležité zvolit přikrývku, která je nebude svým materiálem dráždit. Dutá vlákna, ze kterých jsou naše přikrývky tvořeny, zaručují pohodový spánek, díky svým antialergickým vlastnostem. Po vizuální stránce je výběr velmi pestrý, Pokud se vám naše zboží líbí, ale přáli byste si jiné míry nebo třeba vzory, stačí se s námi domluvit. Výrobky umíme udělat na míru.

Ať už vybíráte mantinely, zavinovačky nebo přikrývky pro vaše miminko, nebo hledáte dárek pro miminko někoho z vaší rodiny nebo vašich známých, pak se na nás nebojte obrátit. Naše výrobky jsou skutečně kvalitní a snažíme se vyhovět všem přáním našich klientů, i těm opravdu nestandardním.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

MetSo.cz

40plus.cz

PressExpress.cz

 

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *