home Zprávy Tiskové zprávy

Tiskové zprávy

Tiskové zprávy vám zajistí zviditelnění společnosti a jejích služeb

Pohybujete se v oblasti financí, obchodu, životního stylu, módy, internetu, umění nebo luxury segmentu.  Pokud ano, možná právě nyní hledáte toho pravého partnera, který by Vám mohl poskytnout kvalitní a profesionální služby zahrnující vše od PR, reklamy, psaní tiskových zpráv nebo třeba mediálního plánování. Zcela jistě tento důležitý krok zvažujete, protože se jedná o zásadní rozhodnutí, které výrazně ovlivní chod Vašeho podnikání. Pokud se vydáte správnou cestou, „nakopne“ to fungování Vašeho businesu tím správným směrem. V případě, že by Vaše rozhodnutí správné nebylo, no radši ani nedomýšlet.

Tiskové zprávy
Tiskové zprávy

Tiskové zprávy, nebo PR články

Jestliže se chcete spolehnout na skutečné profesionály, kteří své jméno získali v průběhu několika let tvrdé práce, svěřte se do péče agentuře, která není žádnou rychlokvaškou ani hvězdou, která zhasla dříve, než stihla zazářit. Studio JaVi je léty a zkušenostmi prověřená reklamní agentura, která moc dobře ví co dělá a za svojí prací si hrdě stojí. Široká škála jejich služeb zahrnuje kompletní nabídku v oblasti Public relations, reklamy, propagace, plánování a tvorby marketingové strategie, psaní tiskových zpráv, newsletterů, tvorbu a správu webů a sociálních sítí a mnoho dalšího. Navíc má kontakty na správných místech, není pro ni problémem zajistit Vám také  komerčního nebo mediálního partnera.

Má řadu spokojených klientů, se kterými dlouhodobě spolupracuje. Zakládá si na dlouholetých dobrých vztazích s těmi, kteří jí dali důvěru a ona jim jí mohla oplatit. Kladné reference klientů jsou totiž vždy tou nejlepší reklamou.

Nechte si vytvořit kampaň přímo na míru a uvidíte, že tento krok zhodnotíte jako vykročení tím správným směrem k vytoužené  stabilitě, prosperitě a svobodě v tom, čemu se ve své profesi věnujete a do čeho vkládáte energii. Spolupráci budete moci ohodnotit jako skutečně kreativní, přínosnou  a dlouhodobou. To už jsou základy na kterých se dá stavět. Tiskové zprávy jsou tím pravým prostředkem k úspěchu.

Napsat komentář