home Zprávy Kvalitní měřící technika na jednom místě

Kvalitní měřící technika na jednom místě

Hledáte kvalitní měřící techniku a nevíte na koho se obrátit? Slyšeli jste už o e-shopu společnosti Afriso? Právě tato společnost má dlouholeté zkušenosti s výrobou kvalitní měřící techniky, a to již od devatenáctého století. Navíc má výhradní zastoupení na dodávku zařízení Gasmet pro Českou a Slovenskou republiku. A také má zastoupení nebo spolupracuje s dalšími renomovanými firmami jako Pronova, Winkler apod. A proč zvolit právě e-shop této společnosti?

Veškerá měřící technika

Společnost Afriso na svém e-shopu nabízí veškerou měřící techniku, která zákazníkovi vyvstane na mysli. Na e-shopu tak naleznete elektronické měřicí přístroje, které svým provedením nezklamou žádného uživatele. Součástí nabídky jsou stacionární a přenosné přístroje. Naleznete zde měřicí přístroje jako např. multifunkční analyzátor spalin, digitální manometr, mechanický hladinoměr, atd.

Komplexní servis

Další výhodou je, že společnost Afriso zajištuje vše od nabídky a školení až po dodávku a montáž měřících přístrojů. V rámci jejich služeb můžete využít i záruční a pozáruční servis. V nabídce navíc najdete nejen celé systémy, ale i jejich komponenty či náhradní díly. Firma Afriso disponuje vysoce motivovaným a kvalifikovaným personálem, díky čemuž poskytuje profesionální a individuální přístup každému zákazníkovi.

Přední odborník

V neposlední řadě se společnost Afriso za dobu své působnosti zařadila mezi přední odborníky na měřící techniku, ale také monitorovací a regulační techniku. Získala tak vedoucí postavení na trhu technologií pro životní prostředí. Její pobočky dnes můžete najít po celém světě.

A to není vše

Její odbornosti můžete využít i v případě Smart home (inteligentní domácnost), kde využívá bezdrátového protokolu EnOcean nebo využijte nabídky WiFi ekvitermní regulace, která slouží pro vzdálené ovládání topného systému ve vaší domácnosti z vašeho mobilu či PC.

Mějte i vy jistotu vyzkoušené kvality se společností Afriso.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *