home Dům, byt a zahrada Interiérové dveře pro klidné bydlení

Interiérové dveře pro klidné bydlení

Dveře musí splňovat funkcí bezpečnostní, ale také estetickou a musí sloužit jako ochrana před okolním hlukem. Interiérové dveře vám nabízí široký výběr dveří. Vybrat si můžete kvalitní české výrobky, které jsou určeny pro domácnost. Při nákupu je potřeba zvážit, jakým směrem se mají otevírat, do jaké místnosti budou umístěny. Mnoho zákazníků se řídí také cenou.

SI04_16_banner_200x200

 

 

Interiérové dveře  levé nebo pravé?

Je důležité zvolit správné řešení při otevírání dveří a také jejich rozměr. Pokud si nejste jisti, jaké vybrat nebo jak je správně změřit, interiérové dveře Praha vám s výběrem i přeměřením zdarma pomohou. Dále nabízí montáž, odvoz starých dveří a záruční servis. Vybrat si můžete z celé řady otočných dveří, které vylepší vzhled vašeho interiéru. V každé místnosti by měly být dveře příslušného vzhledu – např.  dveře umístěné do koupelny by měly být s voděodolnou úpravou, skleněná výplň by měla být s ochrannou fólií. Tradiční český výrobek nabízí vysoce kvalitní materiály a záruční servis.

Co se týče barev, měly by interiérové dveře Praha korespondovat s barvou oken a podlahy, nesmí být příliš výrazné, aby nenarušily ráz místnosti. Rovněž je potřeba zvolit správné otevírání dveří pravé nebo levé, na které je třeba myslet již v samotném návrhu při stavbě domu.

Interiérové dveře  – investice do kvality se vám vyplatí

Při výběru je důležitá výška i šířka zárubní. Se správným měřením vám pomohou pracovníci prodejny. Interiérové dveře, vybírejte kvalitní výrobek. Investice se vám opravdu vyplatí, pokud si za materiál dveří, zárubní i správný výběr kování něco navíc připlatíte.

Vybírat si můžete dveře bukové, dubové, z dýhy, z masivu i z dřevotřísky, s potiskem i v základním lakovaném nátěru s přiznání letokruhů. Výběr dveří je obrovský. S orientací vám pomohou zkušení pracovníci.

Navštivte naši prodejnu v Praze a Příbrami, rádi Vám poradíme.