home Nezařazené Hledáte pomoc?

Hledáte pomoc?

Ocitli jste se ve finančních problémech? Chce po vás co chvíli někdo, abyste zaplatili za to či ono, jenže vy na to zkrátka nemáte, potřebovali byste si pořídit to či ono, ale obsah peněženky i výpis z konta naznačují, že se jen tak nedočkáte, dočkáte-li se tedy vůbec někdy? Děsí vás dost možná i sama představa, co bude následovat, až nezaplatíte to, co jste povinni uhradit a čemu nelze uniknout?

Jistě, není to příjemná představa, ale na zoufalství je tu stále ještě příliš brzy. A to zejména v případě, kdy jste vlastníky nějaké té nemovitosti a aspoň něco málo si vyděláváte.

Je-li tomu totiž tak, je vám ještě jak pomoci. Jak vám totiž prozradí u nebankovního produktu americká hypotéka kalkulačka, je tento dostupný s největší pravděpodobností i vám, a to navzdory všem problémům.

U takové nebankovní hypotéky totiž nevadí ani mnohé z toho, s čím by člověk u jiných poskytovatelů narazil. Nebankovní poskytovatel v tomto případě ochotně ‚přehlédne‘

  • vaše nízké příjmy
  • ani trochu ideální daňové přiznání
  • další dosud splácené závazky
  • záznamy v registrech dlužníků
  • exekuce
  • a leccos dalšího.

Má to totiž logiku. Tento poskytovatel sice chce stejně jako všichni ostatní záruku, že se mu peníze, jež vám půjčí, zase v budoucnu v pořádku vrátí, ovšem nevyžaduje kvůli tomu ani doložení obřích a stabilních příjmů, ani čistý štít, co se vašich dřívějších dluhů týká. Spokojí se totiž s tím, že je mu dána do zástavy vaše nemovitost.

Jakmile jste schopni dát tuto záruku a jakmile jste schopni splácet ze svých příjmů po alespoň nejnižších akceptovatelných splátkách, můžete si půjčit třeba až sedmdesát procent odhadní ceny oné své do zástavy dané nemovitosti. Peníze tu získáte rychle, bez poplatků předem a složitého dokládání všeho možného. Zažádat se dá jednoduše přes internet, smlouva je schválena cobydup a převedení peněz na žadatelův účet také netrvá dlouho. 

A tak si každý může přijít na potřebné peníze. Jež pak lze splácet rok stejně jako třeba třicet let, s možností předčasného vrácení všeho.

A proč byste této možnosti nevyužili i vy, že? Bude to přece hračka.

Napsat komentář