home Dům, byt a zahrada Žít ve vlastní vile nemusí být jen sen!

Žít ve vlastní vile nemusí být jen sen!

Trávit své dny v prostředí pražské Chuchle, a ještě k tomu ve vile, která vám bude říkat pane nebo paní? Podobná možnost rozhodně není nereálná, Praha 5 už čeká na nově příchozí, aby je srdečně přivítala. A pozor, rozhodně si nepředstavujte vilu jako z prvorepublikových nebo válečných filmových snímků. Dnešní vily jsou úplně jiné, sice neméně luxusní, ale podstatně modernější, díky čemuž bude například celková spotřeba energie atakovat historické rekordy.

Bydlení v zeleni, do centra jen kousek

Po práci se projít v parku, zelená dělá dobře na oči, to je všeobecně velmi známá věc. Tak tohle můžete klidně třeba každý den! Vila na vás ráda počká, a když zrovna venku nebude hezké počasí, můžete se pokochat výhledem na Prahu, jaký opravdu jen tak někdo doma nemá!

Nabízí se i prostorná terasa a zahrada, takže pěstování okrasných dřevin opravdu ve velkém už nic nebrání. Nezávazná návštěva je vítána, garážové stání je samozřejmostí – doprava MHD je sice v Praze přímo špičková, ale určitě není nad to mít k dispozici ještě vlastní vůz. Cesty do práce pak budou rázem příjemnější.

Připravte se na velmi originální zážitky

V Praze a okolí, tam se zkrátka člověk nikdy nenudí! Zvlášť když si můžete vybrat vilu přesně na míru a přichystat si tak do budoucna skvělé zázemí pro celou rodinu. Zábava nejen o víkendu, kino, sport nebo zajímavá výstava o historii nebo umění, i o tom je přeci naše hlavní město.  

Patrová vila, kde najde každý svůj útulný koutek, poslouží nejen jako místo, kde se setkáváte s přáteli, ale hlavně jako oáza plná odpočinku. Luxusní vily a domy možná dnes nevypadají jako před dvěma nebo třemi generacemi, protože i architektura se vyvíjí, ale jejich moderní vzhled zaujme každé oko znalce. Jen malý kousek cesty to navíc můžete mít na dostihy ve Velké Chuchli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *