home Zdraví Zdravé zuby jsou základ pohody

Zdravé zuby jsou základ pohody

Bolest zubů, která přejde až v bolest hlavy, dokáže znepříjemnit celý den. Co celý den? Někdy i více dnů až týden. Taky patříte mezi ty, co se zubaře bojí? Zubař Praha 2 vás přesvědčí o opaku a už se nikdy nebudete bát. Zbaví vás bolesti bez zbytečného stresu a bolesti.

Přestaňte se bát zubařů

Možná si nesete z dětství nepříjemné pocity spojené se zubařem. Zubní ordinace Praha vám to všechno může změnit. Naučí vás se starat o vlastní chrup a tím vám přinese příjemné pocity. V tomto dentálním centru pracují špičkoví zubaři, kteří se o vás snadno postarají. Místo je prostorné, vzdušné a vybavení je na nejvyšší úrovni. Stomatolog Praha vám poradí, jak se o své zuby máte starat. Který kartáček je vhodný právě pro vás a ukáže vám použití dentální niti či mezizubních kartáčků. Stomatologie Praha vám zajistí péči o váš chrup!

Základem jsou pravidelné prohlídky

Položme si otázku a pravdivě si na ni odpovězme. Chodíte pravidelně na zubní prohlídky? Ale pozor, není to jen o pravidelných návštěvách. Základem je dentální hygiena a strava. Dentální hygiena Praha je doporučována dvakrát až třikrát za rok. Předcházíte tím tak mnohým onemocněním jako je paradontóza či zánět dásní. Dentální hygiena Praha 2 používá odborné techniky odstraňování zubního kamene pomocí kyret a ultrazvuku. Jde pořád s dobou a sleduje novinky, které pak využívá.

Moderní technika jde dopředu!

Je váš zub poškozen? Pak v tomto případě nastupují zubní implantáty Praha. Jde o náhrady zubů, které jsou upevněny přímo do kosti. Nepoznáte je od běžného zubu a váš úsměv zase oslní okolí! Aby implantát vydržel, je třeba dbát na několik faktorů – strava, správná hygiena, pravidelné kontroly. Celý proces probíhá při lokálním umrtvení. Celkový zákrok je bezbolestný.

Neváhejte se obrátit na Stomatologii Praha 2. Vaše zuby budou v dobrých rukou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *