home Nezařazené, Zprávy Virtuální kanceláře konečně v Praze

Virtuální kanceláře konečně v Praze

Představme si co vše vlastně virtuální kanceláře přináší svým uživatelům. Pokud potřebujete pro Vaši společnost sídlo v Praze, pak přestaňte hledat atraktivní a zároveň levný pronájem a zaměřte svoji pozornost k virtuální kanceláři. Doslova za pár minut získáte sídlo firmy, virtuální kancelář i služby asistentky. To vše za pár stovek měsíčně. Že to zní to skvěle, tak na to vemte jed.

 

Virtuální kanceláře konečně v Praze
Virtuální kanceláře konečně v Praze

Jak to celé v reálu funguje. Vaše sídlo s jehož zápisem do obchodního rejstříku Vám pomůžeme, si můžete vybrat na Praze 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 10, dále pak na Praze západ, v Ostravě, Brně či Českých Budějovicích. Jméno Vaší firmy bude označeno přímo na budově. Dále získáte pevnou linku, jíž obsluhuje asistentka, která jménem Vaší společnosti přijímá vzkazy. Do kanceláře si můžete nechávat posílat zásilky, ty přijmeme a uschováme je pro Vás, případně je přepošleme dál. Zároveň můžete využívat zasedacích místností, které jsou plně vybavené, takže Vaše jednání se bude nést v reprezentativním duchu a nebude probíhat na sucho. Základní občerstvení je totiž součástí našich služeb. Pokud si budete přát bohatší catering, není nic jednoduššího než nám dát vědět.

 

Obáváteli se administrativní náročnosti spojené se změnou sídla společnosti, pak nezoufejte. Se vším Vám velmi rádi pomůžeme. Víme přesně co, kdy a jak je potřeba zprocesovat. Nemusíte se tedy obávat, že byste něco nedotáhli do úplného konce. Vše je samozřejmě legislativně naprosto v pořádku.

 

Ani v případě, že byste nevyužili všechny již zmíněné varianty, které virtuální kanceláře nabízí, mohou pro Vás být velmi užitečné. Nemusíte měnit sídlo, i přesto však využít možnosti pronajmout si jednací prostory v Praze. Nebo Vám stačí disponovat pouze adresou, na kterou Vám budou doručovány poštovní zásilky, které kdykoli někdo převezme. I to je jedna z možností. Navíc si služby platíte na dobu, po kterou je opravdu potřebujete využít. Nemusíte se bát žádných skrytých poplatků a při zaplacení vybrané varianty na rok dopředu, získáte výhodné slevy.
 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *