home Nezařazené, Obrázky V aukční síni se pojí nákup umění s adrenalinem

V aukční síni se pojí nákup umění s adrenalinem

Zajímáte se o umění, rádi se díváte na pěkné obrazy a chtěli byste si rozšířit sbírku? Pak je na místě navštívit aukční síň, třeba tu v Galerii Kodl v Praze. Tato galerie vás totiž rozhodně nezklame a má toho mnoho co nabídnut. Strávíte tu příjemné chvíle vyplněné kulturou, a rozhodně není od věci vzít s sebou někoho, kdo má podobnou zálibu, jako vy.

Proč vlastně vypravit do aukční síně

Dražit díla za miliony korun pravděpodobně není vaše parketa, ale přesto může být aukční síň místem, které vás nadchne. Proč? Ne vždy se draží obrazy za astronomické částky, někdy se tu dá najít nějaký za velmi zajímavou cenu. V Galerii Kodl není ani problém koupit pěkný obraz, který sice nebude mít kdovíjakou hodnotu, ale zato vám vkusně ozdobí byt. Pro někoho je to lepší volba, než nakupovat obrazy v obchodech s nábytkem. Uvidíte tu spoustu krásných obrazů, na které jinde nenarazíte. Prožijete adrenalin při přihazování, je to skvělé místo pro soutěživé lidi a dobře strávený čas.

Obrazy od známých i neznámých autorů

Do aukční síně se lidé vypravují buďto s představou, jaká díla by měla zdobit zdi jejich příbytku, nebo rozšířit jejich sbírku, nebo zcela bez představy a touží se do nějakého obrazu zamilovat. Dražit za astronomické částky není pro každého, ale o tom aukce pokaždé není. Kromě cenných děl známých autorů aukční síň nabídne i levnější díla od autorů méně známých či neznámých. Ta ale mohou být neméně zajímavá a navíc je možné, že jejich hodnota časem poroste.

Najděte si čas na návštěvu umělecké galerie

V Galerii Kodl na Národní probíhají aukce pravidelně a určitě stojí za to si udělat čas a nechat se na chvíli do této výjimečné atmosféry vtáhnout. Rozhodně to není nuda. V aukční síni se mohou prodat i díla, která vám leží doma a nemáte pro ně využití, nebo si potřebujete jejich prodejem přivydělat. Stačí kontaktovat odborníky z galerie, kteří vám poradí s dalším postupem.

2 thoughts on “V aukční síni se pojí nákup umění s adrenalinem

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *