home Celebrity Tipy, jak prát vaše oblíbené kousky jednoduše a efektivně

Tipy, jak prát vaše oblíbené kousky jednoduše a efektivně

Praní prádla si jen málokdo užívá a není se čemu divit. Třídění, dávkování pracího přípravku, luštění štítků na oblečení či snaha vyčistit těžko odstranitelné skvrny zabere mnoho času, kterým by každý z nás raději strávil zábavnější činností. Zjednodušte celý proces praní a objevte způsoby, jak zvládnout praní rychle, bez námahy ale stále s perfektními výsledky.

Třídění oblečení podle barev

Třiďte své špinavé prádlo průběžně a nenechávejte to až na den praní. Oblečení je vyrobeno z různých druhů materiálů, a proto separujte tkaniny podle jemnosti či tvrdosti vláken. Podobně je dobré zaměřit se i na barvy oblečení a prát zvlášť tmavé a světlé kousky. Pokud budete třídit svršky průběžně, ušetříte si s tím spoustu času v den praní, kdy stačí jen jednoduše prádlo hodit do pračky. 

Najděte prací rutinu, která vám bude sedět

Pro některé typy lidí je méně bolestivé, pokud si vyberou jeden den v týdnu, který celý věnují domácím pracím. Pro druhé může být jeden den strávený u pračky dost stresující. Jednou z možností je vybrat si několik dní v týdnu a prát podle druhů prádla. Například sobotu si vyhraďte pro praní ručníků a povlečení, zatímco pondělky věnujte tmavému oblečení. Nebo zkuste vyzkoušet obě metody a následně zjistíte, která vám vyhovuje více. 

Používejte správný prací přípravek

Před zapnutím pračky zkontrolujte, zda na oblečení nejsou skvrny. Používáte-li správný prací prostředek, není nutné oblečení předmáčet, což vám ušetří čas. Například nové prací kapsle Ariel Allin1 Ultra-Oxi PODS byly speciálně navrženy tak, aby bylo jejich použití co nejjednodušší a zároveň výsledky perfektní.  Díky zdokonalené čistící síle se zabudovanými látkami na předčištění, Ultra-Oxi technologie odstraňuje i ty nejnáročnější skvrny. Jedná se prací princip ‚vše v jednom‘ s čistícím prostředkem, odstraňovačem skvrn, ochranou barev a zabudovaným předčištěním pro úplně novou úroveň boje se skvrnami. Profesionálně vytvořené kapsle zajistí, že nemusíte používat žádné další prací prostředky, čímž docílíte efektivnějšího praní. Látky se z kapslí uvolňují ve správný čas a díky tomu se vypořádají se všemi nečistotami – těmi viditelným i neviditelnými.

L:\ACCOUNTS\P&G\2019\Ariel - Uranus\Press pack\Ariel Allin1  UltraOxi.png

Zjednodušte své prací návyky 

Mnoho lidí, zvláště mladých, nechce prát, protože neumí dávkovat prací prostředek. Skvělé řešení jsou právě prací kapsle, v nichž je přesně odměřeno množství, které je nutné k bezchybnému čistícímu účinku. Díky předem nadávkovanému balení vám tak odpadnou starosti s rozléváním a dávkováním těžkých prášků a pracích gelů. 

Vyberte vhodný prací program 

Zvolte správný prací program na základě typu tkaniny a oblečení. Základní program je vhodný pro většinu vašeho prádla, ale hodit se budou i speciální nastavení pro určité tkaniny, jako je například jemné prádlo. Náročnější programy se hodí pro tvrdší materiály jako džíny nebo ručníky. Není-li prádlo silně znečištěno, praní na nižší teplotu je nejlepší volbou, která vás uchrání před škodami na vašich oblíbených kouscích. Pomohou vám i nové kapsle Ariel, které fungují i při nižších pracích cyklech (na třicet stupňů) se zachováním perfektních výsledků. 

cid:image003.png@01D50A42.0A722630

Uchovávejte mimo dosah dětí. 

Více se dozvíte na: www.keepcapsfromkids.eu

Napsat komentář