home Celebrity Tipli dává lidem peníze zdarma

Tipli dává lidem peníze zdarma

Nakupování přes internet je rozhodně pohodlnější, přehlednější a obecně vyjde i levněji. V dnešní době, kdy není čas nic a vše je potřeba mít ihned, jsou internetové obchody naprosto nepostradatelné. Ale věděli jste, že u těchto nákupů můžete využít cashback a ušetřit další desítky, i stovky korun? Jak to funguje a jak cashback využít?

Co je fenomén cashback? 3 kroky, jak ho získat

Jeho podstata vyplývá z názvu, tedy „cash“ a „back“ – peníze zpět. Vy nakoupíte a část hodnoty objednávky se vám vrátí zpět na účet. Abyste mohli cashback využít, stačí podniknout tyto tři jednoduché kroky:

  1. registrace na cashbackovém portálu
  2. prokliknutí do eshopu
  3. nákup

Nakonec už jen stačí počkat, až vám přijde potvrzení o připsání částky z uskutečněného nákupu. Cashback můžete zkusit využít například u oblíbeného portálu Tipli.cz, kde si lze vybírat z více jak 450 obchodů. Registrace zabere tak 2 minuty a je zcela zdarma a bez podmínek. Zároveň se není třeba bát, že by po vás někdo chtěl jakékoliv citlivé údaje. Stačí e-mailová adresa.

Kde všude lze cashback využít a jaká je jeho výše?

Cashback lze využít napříč všemi kategoriemi, které vás napadnou. Jedná se například o elektro, potraviny, zájezdy, boty a oblečení, krásu a zdraví, domácnost, i potřeby pro zvířata. Cashback podporují i velmi oblíbené a všemi známé obchody jako je Euronics (až 3,5 %), Datart (až 1,5 %), Notino (až 5 %) nebo Tescoma (až 3,5 %).

Módní nadšence určitě potěší štědrý cashback u eshopu Answear ve výši 3 %! A pokud rádi nakupujete ze zahraničí, tak zbystřete. Peníze se vám mohou vrátit i z velmi populárních obchodů AliExpress (až 10 %) nebo Ebay (až 3 %). A tím to nekončí. Například na Tipli.cz vám pomohou sjednat nejlevnější pojištění nebo půjčku u Zonky (odměna až 3 000 Kč).

Odměna za každý nákup bez podmínek 

Pokud často nakupujete přes internet, rozhodně neváhejte. Využití cashbacku vás bude stát přibližně jen 5 sekund vašeho času navíc, než se prokliknete do svého oblíbeného obchodu. Jsou to doslova peníze zadarmo! Začněte využívat cashback zdarma už dnes s portálem Tipli.cz!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *