home Dům, byt a zahrada Tip na krátkodobé i dlouhodobé ubytování v Praze

Tip na krátkodobé i dlouhodobé ubytování v Praze

Když míříte do Prahy na služební cestu, na víkendový výlet i v případě, když jste se definitivně rozhodli zakusit velkoměstský život, budete řešit bydlení. Pokud nepatříte mezi horních 10 000, budete jistě hledat podle ceny, a čím nižší bude, tím pro vás nabídka bude lákavější. A víte, že rozhodně nemusíte dělat kompromis mezi cenou a kvalitou? Že i opravdu levně se ubytujete v komfortu v žádané lokalitě nedaleko metra?

Multifunkční ubytovací zařízení je perfektní volba

Stojí na Praze 10 a jmenuje se Rezidence Topolová. Je to multifunkční ubytovací zařízení, které nabízí řešení pro dlouhodobé i krátkodobé bydlení. Po finanční i komfortní stránce uspokojí mladé turisty, kteří míří za zábavou, dělníky, kteří si potřebují odpočinout po náročné práci i managery, kteří preferují komfortní ubytování v soukromí a klidu.

Pro první skupinu (osoby preferující nízkou cenu) je připraven hostel Praha. Jeho pokoje mají základní vybavení (postel včetně lůžkovin, skříň, police, sklopný stůl a židle) a cena je od 164 Kč/noc. Rezidence má ještě pokoje typu penzion a hotel. Když preferujete prostor, klid a maximální soukromí, zvolíte si jeden z apartmánů. K jejich vybavení patří televize a mají vlastní kuchyňku.

Pronájem i koupě vlastního

Pokud se vám Praha zalíbila natolik, že se v ní chcete usadit, podívejte se na aktuální nabídku Rezidence Topolová – pronájem bytu Praha. Nabízí garsoniéry, ve kterých mohou bydlet maximálně 3 osoby najednou, smlouva se uzavírá na 12 měsíců vždy s možností prodloužení.

Nájem je velmi vstřícný, je to 13 000 Kč měsíčně včetně poplatků a na začátku je potřeba složit vratnou kauci ve výši 10 000 Kč. Rezidence nabízí i byty na prodej, také v jejich případě drží ceny pod pražským průměrem. Chcete vlastní bydlení, ale ještě jste nezačali vyřizovat hypotéku? Věnujte ještě několik minut tomuto článku. Odborník v něm radí, na co si při vyřizování dát pozor.

Napsat komentář