home Vaše zkušenosti Telefon pro seniory. Vaše babička ho ještě nemá?

Telefon pro seniory. Vaše babička ho ještě nemá?

Když pořídíte svému dítěti dětský tablet, sobě 3D televizi a americkou lednici nebo retro lednici, pamatujte také na babičku a dědu v seniorském věku. Pořiďte jim jednoduchý telefon s potřebnými funkcemi, tedy telefon pro seniory. Proč právě telefon pro seniory? Starší lidé se většinou nechtějí ztrácet v nepřehledném menu. Chtějí mít především možnost telefonovat svým blízkým. Chtějí prostě určitý uživatelský komfort. Tento komfort znamená například nižší váhu telefonu pro seniory a baterii, která dlouho vydrží v pohotovostním režimu. Telefon pro seniory může být skvělým dárkem právě pro vaši babičku či vašeho dědu. Co vy na to?

Dětský tablet – kamarád nejen pro deštivé odpoledne

První odstavec jsme věnovali převážně seniorům (telefon pro seniory), pojďme se tedy teď věnovat kamarádovi na výlety, společníkovi na nenáročné hraní her, umožňujícímu také komunikaci s přáteli a rodinou. Mohli bychom vyjmenovávat další funkce, které nám toto zařízení umožňuje. Tak třeba: sledování filmů a videí, fotografování, nenáročnou práci. Určitě jste již poznali, že je řeč o tabletu. My se speciálně zaměříme na dětský tablet, který tvoří mezi ostatními tablety opravdu speciální kategorii. Opatřen rodičovským zámkem, výukovými aplikacemi, možností surfování po síti s omezeními – to je dětský tablet, z něhož se mohou linout třeba krásné dětské písničky. Udělejte svým dětem radost a pořiďte jim dětský tablet v příjemné cenové relaci.

Je vás doma hodně? Pořiďte si americkou lednici

Pokud jde o lednice, stále častěji frčí originální, praktické a efektivní lednice v retro stylu – prostě retro lednice. Většina lidí si je pořizuje tehdy, když si zařizuje retro kuchyň. Je-li image vaší domácnosti retro styl, neměla by v ní retro lednice rozhodně chybět.

Možná máte velkou rodinu, přesně takovou, jaká se o svátcích schází v Americe. Aby bylo pro všechny dost jídla, vznikla prostorná americká lednice. Díky e-shopu produkter.cz ji můžete mít i vy.

Napsat komentář