home Zprávy Tajemství kvalitní ocelové konstrukce

Tajemství kvalitní ocelové konstrukce

Ocelové konstrukce jsou dnes naprostým základem pro všechny průmyslové a výrobní stavby. Jedná se o základní stavební prvek, bez kterého by žádná industriální zóna nemohla existovat. Ovšem ne vždy je toto srdce průmyslových budov kvalitní. Čím se vyznačuje tajemství kvalitní ocelové konstrukce?

Komplexní služby

Naprostým základem jsou komplexní služby. Nemůžete si přece objednat ocelovou konstrukci s tím, že ji sice dostanete v požadovaný termín, ale musíte si ji pak sami namontovat. To by nedopadlo dobře.

Je tedy nutné hledat mezi takovými dodavateli, kteří vám nejen navrhnou a vyrobí kvalitní ocelovou konstrukci na míru, ale také vám ji následně smontují na určeném místě a v určený den.

Dlouhá historie

Dalším střípkem skládačky je historie dané firmy. Čím delší a bohatší historii daný dodavatel služeb má, tím větší jistotu budete mít, že se jedná o skutečného profíka. Neříkáme, že mladé firmy nejsou kvalitní, ovšem nejsou tolik ověřené. Kdežto u společností s bohatou historií a referencemi už tak nějak víte, co můžete očekávat.

Kvalitní materiály

A posledním parametrem kvalitní ocelové konstrukce jsou použité materiály. Bez nich by to logicky nešlo.

Všechny tyto body splňuje česká firma Allcons Industry. Na trhu se pohybuje už od roku 1993 a za tu dobu navrhla a vyrobila stovky ocelových konstrukcí pro nejrůznější projekty po celém světě. Ocelové střešní konstrukce, konstrukce hal, montáž ocelových konstrukcí a jejich výroba.

Vyzkoušejte i vy tuto společnost a uvidíte, že nebudete svého rozhodnutí litovat!

Napsat komentář