home Dům, byt a zahrada Stěžují si vaši pracovníci na sedavou práci? Vyměňte v kanceláři židle!

Stěžují si vaši pracovníci na sedavou práci? Vyměňte v kanceláři židle!

Sedavá práce dokáže bolet. Její negativní aspekty pociťuje mnoho lidí. A možná se řadíte mezi ně. Problémy se zády, křečové žíly, hemeroidy, přibírání váhy… Chtělo by se říct, že se jedná o rizika povolání. Ale to by nebyla pravda. Je přece hodně lidí, kteří také sedí v práci osm hodin denně, pět dní v týdnu a nemá to na ně žádný účinek – alespoň co se jejich tělesné stránky týče. Možná razí zdravější životní styl. Možná se více hýbou a mají zdravější jídelníček. Ale důvod může být daleko prostší – možná mají lepší kancelářské židle.

Kvalitní židle v kanceláři jsou jedním z benefitů, které zaměstnanci i zaměstnavatelé mají tendenci přehlížet. Ale přesto mají svůj podstatný význam. Pracovník sedící na opravdu dobré židli na nějakou sedavou práci nemyslí, může se koncentrovat jen na práci jako takovou. To má vliv na jeho vyšší produktivitu a spokojenost.

Dobří zaměstnavatelé tudíž vědí, že dát si s výběrem nábytku do kanceláře záležet se vyplatí. A ani není zapotřebí do toho investovat velké peníze. Existují místa, kde pořídíte židle levně. Třeba právě u nás!

Na našem webu si pohodlně vyberete svůj nábytek online. K dispozici máme stovky židlí různých typů. Nabízíme dopravu zdarma jak pro kancelářské, tak i pro konferenční židle. V nabídce nechybí ani sedací vaky určené pro komfortní relaxační sezení.

Sázíme na prvotřídní materiály a moderní, elegantní design. Většinu židlí si můžete vybrat v široké paletě barevných provedení a to vše nabízíme za příjemné ceny. Velké oblibě se také těší naše akce a skladovky. Podstatnou část sortimentu totiž nabízíme se slevami až 23 procent.

Rádi vybavíme velké kancelářské budovy, malé kanceláře i váš skromný homeoffice. S námi bude vaše sedavá práce daleko příjemnější a zdravější.

 

 

 

Napsat komentář