home Zprávy Splňte si sen o létání

Splňte si sen o létání

Snad každý z nás alespoň jednou snil o tom, že se stane pilotem a bude sám řídit své letadlo. Málokdo ale ví, že si tento sen může, díky naší společnosti, uskutečnit. Pokud nemáte odvahu a chcete pouze absolvovat vyhlídkový let nad krajinou, i tento sen vám jsme schopni splnit. Náš profesionální tým, složený ze zkušených a školených pilotů se postará o vaše pohodlí a splní vám všechna vaše přání. Realizujeme vyhlídkové lety nad celou naší ČR, mezi které patří například vyhlídkové lety Ostrava, vyhlídkové lety Praha, nebo vyhlídkové lety Brno. Tak neváhejte a vyleťte s námi vzhůru do oblak!

Báječný výhled seshora

Není nic krásnějšího, než se vznášet v úrovni mraků a objevovat krásy celé naší Země shůry. Víme, o čem mluvíme. V oblasti létání se pohybujeme již celou řadu let, uskutečňujeme sny mnoha nadšenců a organizujeme vyhlídkové lety nad krajinou. Ke každému vyhlídkovému letu nad Prahou dostanete od nás dárkový poukaz, jehož platnost je 12 měsíců a navíc máte možnost výměny tohoto poukazu, pokud se netrefíte, za jiný typ letu. Létáme pouze v nejmodernějších strojích, jaké může naše letecká společnost nabídnout, a staráme se maximálně o bezpečnost svých pasažérů. Vámi vybraný vyhlídkový let si stačí pouze objednat na našich stránkách a pak už se jen nechejte unášet a hýčkat.

Neváhejte a vzlétněte s námi do oblak!

Všechno se dá naučit. Nic není nemožné, pokud člověk jen trochu chce a jde za svým snem. Ani létání není tak složité, jak by se na první pohled mohlo zdát. Můžete se o tom sami přesvědčit díky našim instruktorům létání, kteří jsou připraveni na všechny možné zátěžové situace. Sami si vyzkoušejte pilotovat letadlo, či vrtulník a přesvědčte se o svých kvalitách. Výrazně si zvednete sebevědomí a navíc budete mít zážitky na celý život. Veškeré vyhlídkové lety s naší společností, stejně jako kurzy létání, jsou pojištěny až do výše 250 mil EUR. Nemusíte tak mít žádné obavy o svou bezpečnost. Vyhlídkový let Ostrava nad naší krásnou vlastí ve vás nepochybně zanechá nesmazatelné stopy.

Pečlivě na Facebooku

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

20 − ten =