home Zprávy Profesionální webhosting za přijatelnou cenu

Profesionální webhosting za přijatelnou cenu

V české internetové kotlině je to s webhostingem občas složité. Cenová politika na trhu bývá u některých poskytovatelů čistě spekulativní a přemrštěná. Zákazník ve většině případů nehledá úplně nejlevnější webhosting, ale je ochotný zaplatit přiměřenou sumu za odpovídající služby. To měli na mysli i poskytovatelé WEDOS, kteří se snaží trochu rozvířit klidné vody českého internetu.

logo (1)

Jde to i ke vzájemné spokojenosti

S podporou profesionálních a férových služeb se tak rázem vyšvihli mezi nejaktivnější české poskytovatele webhostingu. Podpora ISO 9001, servery běžící na SSD, neomezené místo pro web a e-maily a pružná uživatelská podpora si rychle získali spoustu fanoušků.

Sleva jako firemní filosofie

Když ve WEDOS přemýšleli, jak se jasně vymezit vůči zbytečně přemrštěným cenám, napadlo je použít kouzelné slůvko SLEVA. To v posledních letech trochu ztratilo svůj lesk, používá ho kde kdo a mnohdy se pro zákazníka o slevu ani nejedná, jde pouze o marketingový chyták. Pojali to ovšem originálně a tak WEDOS kupon, který získáte přímo na stránkách wedoskupon.eu, není slevou firemní, ale slevou oproti konkurenční, běžné ceně na trhu. Funguje to tedy zároveň jako reklama a také jako jasná deklarace férové cenové politiky a hodnota kuponů se pružně mění podle situace na trhu.

Jak to funguje

Inu, velice jednoduše a nebude vás to stát více než pár vteřin času. Přitom úspora může být oproti běžné ceně v řádu desítek až tisíců korun. To záleží samozřejmě na rozsahu poskytovaných služeb.

Pokud máte o slevu zájem, stačí vyzvednout WEDOS kupon ze stránek wedoskupon.eu a vyplnit ho do příslušného pole při objednávce nového hostingu. To je celé, nic víc není třeba. Rázem tak můžete čerpat výhod profesionálního webhostingu za přijatelnou cenu.

http://wedoskupon.eu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *