home Gourmet Prodej CNC strojů s AWAC je hračka

Prodej CNC strojů s AWAC je hračka

Firma AWAC je na trhu od roku 1990 a jejich hlavní myšlenkou je prodej CNC strojů a jejich servis. Dodávají především MicroStep stroje. Pokud tedy i vy řešíte takovou otázku, zkuste firmu AWAC.

Jaké jsou jejich služby?

MicroStep stroje slouží především k dělení materiálu pomocí laseru či plasmy, k řezání vodním paprskem, autogenem nebo vysokootáčkovým vřetenem. Materiálem jsou především trubky, profily, kopule nebo plechy. Tyto technologie od AWAC jsou dodávány s ohledem na automatizaci procesu a obsahují řídící systém. Tyto CNC stroje zajistí dokonalou přesnost a zároveň komfort.

Řezání vodním paprskem jde neustále dopředu. Moderním trendem je nyní i řezání 3 D. Hotové produkty uplatníte především ve strojírenství, stavebnictví, elektrotechnice nebo lehkém průmyslu. Mezi další časté uplatnění patří řezání dlažby vodním paprskem. Pro takové řezání jsou k dispozici tři pobočky, a to řezání vodním paprskem Praha, řezání vodním paprskem Brno a řezání vodním paprskem Plzeň.

Stroje od AWACu

CNC stroj Aquacut slouží k řezání vysokotlakým vodním paprskem pro přesné řezání kovových i nekovových materiálů. K podobným úkonům slouží i Watercut, který navíc lze kombinovat s plazmou. Dalším zájmem je především CNC laserový řezací stroj. Takový stroj vyřízne přesný tvar, který si sami nadiktujete. Řezat lze hlavně plošné materiály, ale také i složitější konstrukce jako potrubí nebo jiné konstrukce. K těmto CNC řezacím strojům patří MSF přístroj.

Servis a kontrola

AWAC zajišťuje pravidelný servis CNC strojů. Jsou dodávány náhradní díly, a kromě záručních i pozáručních servisů je součástí repase a přestavby strojů. Jedno ročně jsou prováděny pravidelné kontroly. Výhodou jsou i opravy CNC strojů a telefonické podpory v případě nutnosti, jedná o vzdálenou diagnostiku závad.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *