home Zprávy Přivydělejte si jako hodinový manžel na vyřěšmito

Přivydělejte si jako hodinový manžel na vyřěšmito

Chtěli byste si přivydělat prací hodinového manžela? Rádi něco neustále opravujete či montujete a práce kutila vás prostě baví? V tom případě se neváhejte zaregistrovat na web vyřešmito. Tento web nabízí možnost získat nabídky práce od lidí, kteří by rádi využili služby hodinového manžela. A jak na to? 

C:\Users\Petr\Downloads\plumber-4427401_1920.jpg

Registrace je zcela zdarma

Princip webu není nikterak složitý, stačí se zaregistrovat a pak už jen můžete reagovat na jednotlivé poptávky. Registrace je zcela zdarma a na veškeré poptávky reagujete jen tehdy, pokud o ně máte zájem. Sami si stanovujete výši ceny, za kterou jste schopni úkol splnit, takže není se třeba bát, že by šlo o levnou práci. Navíc nyní probíhají Vánoce bez kreditů (už od léta), takže celý systém probíhá bez nutnosti si pořizovat kredit. 

Čemu se můžete věnovat? 

Nabídky práce na vyřešmito zahrnují velice různorodé obory, které zahrnují například montáž nábytku, montáž digestoře, zapojení pračky a další montáže. Velice typickými jsou také drobné opravy v bytě, jako je oprava sprchového koutu, kapajícího kohoutku, žaluzií atd. Významnou oblastí, které se věnuje hodinový manžel, je též malování bytu, vyklízení a stěhování nábytku apod. V podstatě jde o nejrůznější problémy v domácnosti ze všech různých profesí.

I bez živnostenského oprávnění

Pokud si chcete přivydělat jako občasný hodinový manžel, pak jistě oceníte také fakt, že nepotřebujete k práci živnostenské oprávnění. Díky portálu vyřešmito si tak můžete například vydělat na dovolenou či na dárky k Vánocům. Stačí pouze dodržet zákonem stanovený limit přivýdělku, který činí 30 tisíc korun za rok. Z této částky nemusíte odvádět žádné daně. Webový portál vyřešmito však můžete využívat i v případě, že disponujete živnostenským oprávněním. Je to pouze na vás.

Napsat komentář