home Móda a Styl Přírodní materiály, z nichž se vyrábí oblíbené župany

Přírodní materiály, z nichž se vyrábí oblíbené župany

Příjemný, luxusní dámský župan by měl být nejen kvalitní, ale také vyrobený z těch nejhodnotnějších přírodních vláken. Které přírodní materiály vedou na současném trhu? Možná byste nečekali, jak velkou oblibu si získal poslední z nich.

Antibakteriální materiál

Přejete si pro svůj luxusní pánský župan materiál, který bude nejen krásný a lesklý, ale také přirozeně antibakteriální? Sáhněte po bambusu. Tento materiál má obdobní vlastnosti jako funkční prádlo – dokáže v případě potřeby zahřát, odvést vlhkost od těla, ale také ochladit, když je vám příliš teplo. Alergikové si bambusové župany pochvalují, protože jejich vlákna přirozeně odpuzují nejen bakterie, ale také plísně a kvasinky. Tento materiál se nemačká a netvoří žmolky.

Luxusní klasika

Přejete si hebký župan, který patří mezi luxusní zboží? Dejte na přírodní bavlnu. Bavlněné župany se postarají o skvělou absorpci vlhkosti a dokáží velmi rychle schnout. Tento župan vás nikdy nezklame a bude vám k užitku po dlouhá léta. Ani po mnoha pracích cyklech se jeho vlastnosti nemění, žmolky byste na něm hledali zbytečně. Luxusní bavlněné župany se navíc nevyvěšují, ani nepouštějí barvu. Jedná se o klasiku, která nijak nezatíží vaši peněženku.

Z vody ven, je tu len

Lněné župany se stávají hitem posledních měsíců. Přírodní materiál, který má výborné absorpční vlastnosti, oceníte nejen v případě, že jste se rozhodli žít v souladu s přírodou. Lněný župan si s sebou můžete vzít klidně i do sauny, stále bude krásný. Hřejivý župan se postará o přirozené vysušení vašeho těla, jeho materiál je navíc antialergenní a antibakteriální. Jedná se o skutečný poklad z přírody. I vy si můžete jeho pohodlí dokonale užít.

Župan je základ pohody po koupeli a sprše. Proč se dřít ručníky, když můžete mít vlastní pohodlný župan, který vás nejen zahřeje, ale také osuší. Přírodní materiály jsou sázka na jistotu.

Napsat komentář