home Psychologie Při hledání práce, pomoc nabídne personální agentura

Při hledání práce, pomoc nabídne personální agentura

Personální agentura Žirafa.cz má již pobočku v Brně

Personální agentura Vám pomůže k práci. Mnoho lidí touží po lepší práci, ale nedokáží se rozhoupat k tomu, aby ji začali skutečně aktivně hledat. Přece jen je změna zaměstnání spojena se zvýšenou zátěží v podobě stresu a dalších starostí. Z ohlasů od našich úspěšných klientů však velmi dobře víme, že v okamžiku, kdy svou mnohdy doslova vysněnou práci získali, bylo to spojeno s pocitem obrovského zadostiučinění, naplnění i úlevy. A o to přesně nám jde. Jsme personální agentura, která Vám pomůže najít práci, kterou budete mít rádi, polepšíte si, budete mít možnost se profesně posunout a v ideálním případě už nebudete muset neuvažovat o její změně.

Na základě Vaší reakce na některou z námi nabízených pracovních pozic, nebo Vámi zaslaného životopisu si s Vámi domluvíme schůzku. Na té nám bez jakýchkoli obav budete moci říci, co si od nové práce slibujete, čeho chcete změnou dosáhnout, jakou motivaci od nového zaměstnání očekáváte. Ke každému přistupujeme individuálně, naprosto logicky má totiž každý náš klient jiné priority. Někdo potřebuje více peněz, někdo lepší možnost seberealizace, vzdělání, širší nabídku benefitů, nebo reálnou vyhlídku na pracovní postup. Je tedy potřeba ujasnit si právě Vaše požadavky.

Základem je personální agentura

Pracovní nabídky personální agentury jsou všestranné, spolupracujeme s mnoha společnostmi. Neustále přibývají další, a proto se nemusíte bát, že pokud si nyní nevyberete žádnou, nemůže to být za pár dní jinak. Se společnostmi, se kterými jako personální agentura spolupracujeme, máme vynikající vztahy. Ručíme za jejich profesionalitu, a proto jejich pracovní nabídky sdílíme. My sami jsme profesionálové, kteří neustále dbají na své vzdělání v oboru a zajímáme se o aktuální novinky a dění na pracovním trhu.

V Brně pro Vás máme připravenou pobočku na Palackého třídě 158, můj email dagmar.palinkova@zirafa.cz je Vám samozřejmě k dispozici. Obracet se na mne můžete kdykoli. Zpětnou vazbu obdržíte tak rychle, jak jen to bude možné.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Finlist.cz

PR-clanky.cz

40plus.cz

One thought on “Při hledání práce, pomoc nabídne personální agentura

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *