home Dům, byt a zahrada Potřebuje už vaše garáž generální úklid? Léto je k tomu jako stvořené…

Potřebuje už vaše garáž generální úklid? Léto je k tomu jako stvořené…

Většina mužů se pečlivě věnuje svým plechovým miláčkům, které čistí, leští, luxují. Interiér některých automobilů je učiněnou pastvou pro oko i nos, protože příjemně voní. Stejně tak muži věnují pozornost i čištění, voskování a leštění auta zvenčí. Což je bezpochyby dobře. Pokud se dobře o svůj automobil staráme, déle nám pak vydrží sloužit.

Při té péči však řada zapomíná totéž dělat se svou garáží. Když už udržované auto, pak i udržovaná garáž – nemyslíte? Některé garáže spíš připomínají skladiště či vetešnictví. Mastné fleky, špína, prach, pavučiny, police plné nepořádku, rozházené nářadí…Připomíná vám to něco? Pak využijte letní období, vytahejte všechno ven a hurá do úklidu. Staré harampádí vyhoďte, prodejte, darujte, cokoli vás napadne, ale zbavte se nepotřebných krámů. Jen vám zabírají místo a práší se na ně.

Požádejte o pomoc

Pravdou je, že léta uskladněné harampádí, prach, pavučiny, špína – to je pro jednoho člověka na dlouho. Pokud myslíte úklid vaší garáže skutečně vážně, pak si pozvěte úklidové služby Praha. Zabijete tak totiž dvě mouchy jednou ranou. Budete mít profesionálně a opravdu pořádně uklízenou garáž a navíc za vás i odvezou odpad, pokud budete hned garáž i rekonstruovat či bílit. Když už se dáte do úklidu a vyhazování starých věcí, tak ať už to stojí za to. Vyklízenou garáž můžete hned vybílit, umístit do ní nové regály a třeba se najde i místo pro pohodlnou pohovku.

Co s podlahou?

Jestli v garáži něco opravdu trpí, pak je to nejvíce zatěžovaná podlaha. Strojové čištění podlah se postará i o tuto záležitost. Možná jste si hráli s myšlenou nové podlahy v garáži. Mnohdy stačí jen profesionální čistící stroj a správné úklidové postupy a přípravky.

Krásné auto si zaslouží čistou garáž

Váš plechový miláček si bezpochyby zaslouží útulnou garáž. Úklidová firma Praha se postará, že bude vaše garáž zase jako nová a vám se z ní ani nebude chtít odcházet. Nikde není napsáno, že si tam nemůžete udělat i posezení a dát si s přáteli kafe a kochat se pohledem na váš automobil. Nebylo by to ostatně poprvé a navíc vaše žena jistě ocení takovýto koníček, než hospodu a pivo. Taková garáž může být i parádní místo, kde budete mít od všech klid.

Pečlivě na Facebooku

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

4 × four =