home Zprávy Peníze spolehlivě a pohodlně získáte s Vitacredit

Peníze spolehlivě a pohodlně získáte s Vitacredit

Vitacredit je společnost, které bylo Českou národní bankou uděleno oprávnění k tomu, aby poskytovala spotřebitelský úvěr v roli nebankovní instituce. Toto oprávnění získala k datu 11. května roku 2018.

Jaké úvěry nabízí?

Jste podnikatel a hledáte potřebné finanční prostředky? Popřemýšlejte o úvěru pro podnikatele. Nebo máte závazky a nevíte, jakým způsobem je zmenšit nebo spíše upravit, aby byly zvladatelné. Pořiďte si úvěr na konsolidaci, řešení exekucí nebo dražeb. Úvěr na cokoliv vám usnadní život a splácení.

Podmínky

Abyste se zbytečně nezamotali do koloběhu řešení splátek dalšími půjčkami, pořádně si vždy prostudujte podmínky a vše si důkladně přečtěte.

Spotřebitelský úvěr na cokoliv ručený nemovitostí se vás týká, pokud vlastníte nemovitost v osobním vlastnictví nebo ve vlastnictví třetí osoby. Výše úvěru je individuální a je poskytována od 50 000,- Kč. Úvěry jsou poskytovány od jednoho roku do 15 let. Pokud bude výše úvěru přesahovat 499 000, pak doba splácení může být protažena na 20 let. Takový úvěr si sjednáte buď jako účelový nebo jako neúčelový, záleží na vás.

Úvěr pro podnikatele ručený nemovitostí nabízí úrokovou sazbu již od 8,9 % p.a. Před tím, než uzavřete smlouvu, neplatíte žádné poplatky. Jediná vaše povinnost je zaplatit poplatky za uzavření smlouvy. Tento úvěr lze poskytnout až do výše 3mil.korun.

Spojte si půjčky dohromady

Spojení půjček může vyřešit vaše starosti se splácením. Máte-li více pohledávek bez ohledu na to, u koho váš úvěr je uzavřen, můžete si sloučit všechny do jedné. Sloučením úvěrů do jednoho si nastavíte splátky podle vašich potřeb. Můžete si rozšířit dobu splácení až na 15 let. Spojení úvěrů vám zjednoduší život.

Vitacredit vám nabídne nebankovní půjčku či nebankovní hypotéku, nebankovní úvěr. Popřemýšlejte, přečtěte si, co potřebujte a rozhodněte se!

Napsat komentář