home Dům, byt a zahrada Párty stany vhodné do rodin i pro podnikatele

Párty stany vhodné do rodin i pro podnikatele

Sháníte atraktivní přístřešek pro podnikové nebo rodinné akce? Jen kvalitní párty stany Vám spolehlivě zastřeší firemní, kulturní, sportovní a jiné společenské aktivity. Ano, různé prezentace a slavnosti se neobejdou bez kvalitního přístřešku s ohledem na nepřízeň počasí. Nečekaný déšť, vítr či silné sluneční záření mohou venkovní akci hodně znepříjemnit. Párty stany nejsou určené pouze pro letní aktivity, pokud si pořídíte, podlahu, topení a patřičně osvětlení, tak vám párty stany poslouží i v zimním období. A co si budeme povídat, nepřízeň počasí negativně ovlivňuje i rozhodování obchodních partnerů, taktéž mnozí podnikatelé si neumí, bez tohoto výrobku své podnikání vůbec představit.

Párty stany
Párty stany

Párty stany – vhodné do každého počasí

Firemní večírky, garden party, prezentace, veletrhy, křtiny, narozeniny, filmové natáčení, drobná sdružení jako zahrádkáři, rybáři, chovatelé a další mají již dávno ve svém hledáčku párty stany. V současné době není nutné utrácet ohromné sumy za pronájem stanů, pokud se nejedná o velkou akci. Trh nabízí ohromné množství párty stanů v přijatelné cenové relaci. Zajisté oceníte i širokou škálu barev, tvarů a velikostí.   Párty stany je možno dále kombinovat a nastavovat.  Tyto úžasné výrobky se dají umístit na jakýkoliv rovný povrch, protože se dají ukotvit mnohými způsoby. Párty stany je možné úplně uzavřít a díky odnímatelným bočním stěnám si zajistíte větratelnost.

800x600_2015-08-17-15-32-483912-big-705x470

Párty stany – jednoduchá montáž a demontáž

Párty stany jsou velice žádané, právě díky univerzálnímu použití a také pro jednoduchou montáž a demontáž. Díky srozumitelnému návodu stan dokáže postavit i málo zručný člověk a to bez použití nářadí.  Párty stany – jednoduchá údržba, vysoká odolnost a stabilita, dlouhá životnost, ale to musíte zavítat do špičkového internetového obchodu t-zbozi.cz, kde k párty stanům nabízejí i náhradní díly – náhradní bočnice a střechy, přenosné tašky, moskytiéru a další.

 

 

 

 

 

Pečlivě na Facebooku

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

2 × 4 =