home Zprávy Organizujete svatbu?

Organizujete svatbu?

Svatba? Proč ne na barokním statku s koňmi

Princeznovské šaty, kočár tažený koňmi, krásné prostředí, to je svatba snů mnoha žen. Splnit se vám může i v moderní době a rozhodně nemusí jít o žádný kýč. Obřad a hostina na barokním statku v Benicích, kde se chovají starokladrubští koně, to je vkusná romantika, na kterou budete vzpomínat vy i vaši hosté. Svatba na statku má šmrnc a v dnešní přetechnizované době obrovské kouzlo.

Svatba
Svatba

Svatba, váš velký den bez zbytečných starostí

Svatba a svatební den by měl probíhat bez starostí, i když snadno se to řekne a hůře už uvede do praxe. Ovšem je to jedinečný den, důvod k oslavě a radosti, proto se určitě rádi vyhnete nějakým potížím, nepříjemnostem a organizačnímu chaosu. Svatba na statku v Benicích, kde sídlí hřebčín Favory, a chovají se starokladrubští koně, se stane vaším splněným snem. Bude to díky krásnému prostředí i prvotřídnímu servisu. Zkušený personál se zkrátka umí postarat o to, aby šlo všechno jako na drátkách.

Místo jako stvořené pro svatbu

Toto krásné zrekonstruované místo je pro svatbu na statku jako stvořené. Pořádají se zde ale i firemní akce, workshopy, setkání a večírky. Na přání lze zorganizovat jízdu v kočáře, a to taženém dvouspřežím nebo čtyřspřežím starokladrubských běloušů. Co může být krásnějšího? Následná svatební hostina na nádvoří statku, v barokním špejcharu nebo v komornějším salonku vás i vaše hosty určitě nadchne. Na statku vás dokonce mohou i ubytovat.

Zábava a svatba na statku

V Benicích pro vás dokážou zajistit fotografování, různé hry a soutěže nejen pro děti, ale i pro dospělé, zkrátka zábavný program na úrovni v nádherném přírodním prostředí. Populární jsou dnes zážitkové hry, vhodné třeba pro firemní teambuilding. Děti budou nadšené ze zvířátek, kromě koní zde chovají i oslíky a další mazlíčky v minizoo.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *