home Zprávy Opravy alu disků rychle a kvalitně

Opravy alu disků rychle a kvalitně

Poptávka po opravách alu disků je neutuchající. My službu nabízíme od r. 2003. Díky unikátnímu stroji zvládneme opravy alu disků pro motorky i osobní automobily.

více v článku...

Jak vám opravíme alu disky

Opravy alu disků provádíme za pomoci číslicově řízeného stroje. Rozsah nabízených oprav je velmi individuální, záleží na tom jak moc máte alu disky poškozeny. Podle toho se následně odvíjí i cena. Opravíme a narovnáme alu disky, upravíme středové otvory, nechybí ani strojní leštění alu disků a kompletní renovace spolu s nalakováním. Nabízíme pískování, lakování i svařování motodisků pro vaše automobily i motorky.

Všechny služby u nás najdete pod jednou střechou, nemusíte objíždět celé město. Opravit přitom dokážeme i větší deformace. Umíme vrátit vašim alu diskům lesk a krásu, kdy jsou zašlé po zimě. Oloupávající lak odstraníme a kola připravíme na další sezónu. Vaše disky budou jako nové za pár dní.

Jak probíhá oprava alu disků

U prasklin se postupuje následovně: Alu disky je potřeba nejdříve řádně zbavit nečistot, aby byly vidět praskliny, následně je disk mechanicky vybroušen. Poté je navařen nový kus materiálu tak, aby se zaplnila vzniklá mezera. Svár je potřeba řádně začistit a nastříkat základovou barvou, poté přelakovat.

Objednali jste si alu disky, ale středová díra je malá? Zvládneme i tyto opravy disků. Středovou díru zvětšíme do přesné velikosti aby seděla na vaše auto. Vyřešíme i problém pokud nejdou nasadit středící kroužky.

Při rovnání alu disků umíme opravit disky které jsou ohnuté, naražené, prasklé i oloupané. Nebojíme se žádné práce. Pneumatiky z motorky či z vozu můžete sundat přímo v našem pneuservisu. Disky zbavíme i škrábanců a oděrek, opravíme odštípnuté kousky. Vyřešíme i drobné problémy způsobené při najetí na obrubník.

www.icarauto.cz

 

Napsat komentář