home Móda a Styl Obuv Montura pro všechny

Obuv Montura pro všechny

Obuv je pro outdoorové aktivity nepostradatelnou součástí a je proto důležité vybrat si tu správnou, kvalitní a nepromokavou, která vás bude doprovázet na všech výletech, trecích a procházkách a udrží vaše nohy v suchu a teple za jakéhokoli počasí a podmínkách. Obuv Montura je přesně to, co hledáte. Na botách se rozhodně vyplatí nešetřit a pořídit si vhodné pro každou příležitost, které splní vaše očekávání.

montura

 

Pánské boty, na které se můžete spolehnout, jsou od značky Montura

Lehká bota pro pěší turistiku či trek vám vytvoří zcela nový zážitek z chůze díky novému standardu tvaru a pohodlí s Ergo Shape designem a svrchní konstrukcí. Rychloupínací systém šněrování zajišťuje ergonomickou chůzi. Design límce a jazyka boty anatomicky obepne  nohu a podešev Montura® Signal Trek nabízí větší stabilitu díky přizpůsobivosti celé plochy chodidla při kontaktu se zemí a lehká mezipodešev a stabilizátor zvyšují tlumení nárazů. Pánské boty s GORE-TEX Extended Comfort technologií jsou určeny pro vnitřní i venkovní použití a jsou trvale vodotěsné v kombinaci s optimalizovanou prodyšností, které vás udrží v suchu. Lehký model obuvi, vysoce prodyšný, ideální pro technické trasy a ferraty ocení především horské záchranné týmy a průvodci v horách.

Boty Montura pro náročné trasy

Pro extrémní podmínky i volný čas jsou dámské boty, které rovněž splňují svou funkčnost jako pánské modely obuvi, pro technicky náročné trasy jsou speciální dámské boty Montura vyrobeny z materiálů, který slouží jako ochrana proti nárazům a oděru a zvyšují celkový komfort boty. Podrážka je složena z Megagrip a je vybavena speciální zónou na patě pro maximální přilnavost při lezení. Boty s GORE-TEX Extended Comfort technologií jsou ideální v mírných a teplejších podmínkách nebo při intenzivnější aktivitě. Jsou vodotěsné a prodyšné.

Napsat komentář