home Dům, byt a zahrada Nejen kancelářský nábytek z naší dílny

Nejen kancelářský nábytek z naší dílny

AC Interiér spol. s.r.o. je česká firma zabývající se prodejem a výrobou kancelářského nábytku. Byla založena v roce 2007 a postupem času se nejen změnila kapacita dílny, ale naše investice byly vloženy též do nového vybavení. V nabídce společnosti najdete například kancelářské stoly, kancelářské skříně, ale i zdravotnický nábytek a školní nábytek. Pro naše zákazníky máme velice výhodné podmínky a to díky dlouholetým zkušenostem a úzké spolupráci s našimi dodavateli. Ve výrobě firmy AC Interiér je nejen kancelářský nábytek, bytový nábytek, židle, křesla, ale i různé doplňky. Nákupem u nás získáte celou řadu výhod, mezi které patří třeba doprava zdarma po celé České republice.

Garance výborné kvality a nízké ceny

Kancelářský nábytek kancelářské stoly s kovovou nebo deskovou podnoží a s nastavitelnou výškou. Kontejnery jsou s blokací zásuvek a centrálním zámkem, skříně jsou praktické a rovněž uzpůsobené výškovým rozměrům vaší kanceláře. U kancelářských skříní si můžete výškově nastavit nohy, mají dýhované dveře a rámy se vsazeným tvrzeným sklem. Kancelářské židle a křesla jsou buďto z kůže, nebo z umělé kůže, či látky a mají rovněž výškově nastavitelný opěrák s bederní opěrkou. Veškerý školní nábytek je pevný a taktéž stavitelný, židle a stoly z kvalitního dřeva a pestrobarevného provedení.

Nakupujte u nás!

Vyrábíme ale také rohové psací stoly a zdravotnický nábytek pro nemocnice, ordinace a pečovatelské ústavy. Zdravotnické skříně na léky jsou opatřeny kontejnery, které mají kovové nebo plastové zásuvky a kuličkové výsuvy pro klidný chod. Ale nejen toto vybavení patří do zdravotnického nábytku z naší dílny. Ale také noční stolky, speciální polohovací křesla, zdravotnická lůžka s mechanickým, elektrickým, nebo pružinovým pohonem, včetně matrací a kovové kartotéky s nosností do 40 kg s centrálním zamykáním. Naší hlavní prioritou je kvalita nabízeného zboží a spokojenost zákazníka. Těšíme se na vás!

Napsat komentář