home Sex, vztahy a rodina Nechte se unést za romantikou

Nechte se unést za romantikou

Klidné odpoledne u oblíbené knihy nebo nudné nakupování a domácí povinnosti? Rozhodně ne! Dnes vás čeká nádherný a neopakovatelný zážitek. Vypravíte se na vyhlídkový let balónem. Přitom stačilo jen málo. Nezvedat hlavu k oblakům, ale do oblak se vydat. Vychutnejte si vyhlídkové lety balónem.

V oblacích s nádherným výhledem

Když o někom řekneme, že má stále hlavu v oblacích, obvykle to znamená, že se dotyčný oddává snění. Jen málo z nás ale může popsat skutečný zážitek z pobytu v oblacích. Stačí vystoupat pár set metrů nad zem a najednou cítíte opojnou volnost vzdušného prostoru. Nezbývá než zahodit starosti a stesky a zažívat příjemné mravenčení putující od chodidel až ke konečkům vlasů. Vzrušení je cítit od samého startu až do poslední minuty před přistáním.

Nad zemí vás čeká výhled na romantickou kulisu krajiny, panorama měst i historické monumenty. Let balónem si zamilujete a ihned po přistání si slíbíte, že to nebyl váš poslední výlet.

Let balónem na celý rok

Let balónem není určený jen na letní měsíce. Častým omylem je totiž to, že je v balónu zima, a proto byste se měli na let vypravit v tropickém dni.

V letních měsících je provoz spíše omezený, největší počet letů balónem se realizuje v jarních nebo podzimních týdnech. Poslední roky jsou doménou teplejší zimy, proto není důvod se letu balónem obávat a vyrazit můžete i v lednu. Zakoupená letenka má platnost po celý rok a pravidelně je vám zasílána nabídka volných letů. Stačí si jen vybrat a vypravit se do výšin.

Vyhlídkové lety balónem jsou plánovány po několika trasách, vždy záleží na konkrétních povětrnostních podmínkách. Vypravit se můžete nad Prahu a nejbližší okolí nebo i mnohem dál. Čeká vás třeba let balónem Karlštejn nebo prohlídka Českého ráje, jak jej neznáte. A když vás bude větší skupina? Můžete si let balonem objednat na kterékoliv místo v České republice.

Napsat komentář