home Zvířata Nechejte vyzvednout své balíky kurýrní službou

Nechejte vyzvednout své balíky kurýrní službou

Kurýrní služba není určená pouze pro jednotlivce, ale samozřejmě také pro firmy, které chtějí využít co nejpohodlnější způsob posílání zásilek. Jestliže tedy i Vaše potřebujete poslat nějaké balíky, tak neváhejte využít balíkovou službu společnosti Emons. Je to velmi pohodlné, a hlavně spolehlivé řešení. Jak to bude celé probíhat?

Emons

Stačí objednat a čekat na kurýra

Prvním krokem je objednání kurýrních služeb. To můžete provést online na stránkách dané spedice nebo prostřednictvím emailu, záleží, co Vám vyhovuje více. Klíčové je avšak to, že není potřebné kamkoliv volat nebo něco sjednávat osobně, což Vám ušetří hromadu času, který budete moci využít efektivněji. Jakmile budou dané kurýrní služby objednané, tak je na čase začít s přípravou zboží na cestu. Je potřeba všechno pečlivě zabalit, a to tak, aby během cesty nebylo možné obsah zásilky jakkoliv poškodit. Proto postupujte podle návodu, který Vám přesně řekne, jak na to.

Balíky nachystány? Nyní vyčkejte na příjezd kurýra, který od Vás veškeré zásilky převezme a zajistí jejich další pohyb, jenž budete moct sledovat online. Výhodou je to, že si budete moct sami určit, v jaký den a v kolik hodin kurýr přijede, proto s tím budete moci už předem počítat. Samozřejmě je výhodné i to, že si pro ně přijede až k Vaší firmě, tudíž zapomeňte na přenášení těžkých zásilek, což by představovalo další časovou ztrátu. Emons zkrátka chce, aby to pro Vás bylo co nejpohodlnější.

Balíková služba od společnosti Emons je na výborné úrovni. Shrňme si tedy důvody, proč byste měli využít kurýrní služby právě této společnosti:

  • Bohaté zkušenosti v oblasti vnitrostátní i mezinárodní spedice
  • Více možných způsobů přepravy – letecká, námořní a kamionová přeprava
  • Dostupné a finančně nenáročné služby vhodné pro každou firmu

 

Napsat komentář