home Zprávy Jak nastavit AliExpress v češtině

Jak nastavit AliExpress v češtině

Obliba nákupů na AliExpress stále vzrůstá. Důvody jsou jak daleko širší výběr, tak i bezkonkurenční cena. Mnoho lidí má obavu z angličtiny, a proto vám poradíme, jak si AliExpress můžete přepnout do češtiny.

Na AliExpress najdete zboží, na které byste v českých e-shopech nikdy nenarazili. AliExpress totiž funguje jako prostředník, který zprostředkovává nákupy mezi desetitisíci drobných nebo větších čínských prodejců a vámi. Díky tomu si můžete pořídit opravdu originální zboží, které vám tu bude každý závidět.

 

AliExpress v češtině

Přepnout AliExpress do češtiny je opravdu jednoduché. Nejprve se na jejich stránkách zaregistrujete přes tlačítko Join Free, které se nachází v pravém horním rohu. Poté si můžete jako registrovaný uživatel vybrat jazyk. Tlačítko na změnu jazyku najdete nad tlačítkem pro registraci. V nabídce si najdete češtinu a poté budete mít AliExpress česky. Důležité je uvést, že se jedná o strojový překlad, ale pro pohodlné nákupy je to naprosto dostačující.

 

Hledáte Aliexpress.cz nebo Aliexpress Czech

Hledat Aliexpress.cz a Aliexpress Czech nemá smysl. Nic takového bohužel neexistuje. Oblíbený čínský eshop doposud přímo na náš trh nevstoupil. A je otázka, jestli se tak vůbec někdy stane. Už teď tam přeci není vůbec žádný problém nakupovat, a dokonce ani mít AliExpress v češtině.

Nákupů na AliExpress se bát nemusíte

Mnoho lidí si spojuje nákupy z Číny s nekvalitními produkty. Avšak to není případ zboží z AliExpress! AliExpress dbá na svou dobrou pověst, tudíž veškeré prodejce neustále kontroluje. Zároveň u každého produktu vidíte hodnocení a komentáře ostatních uživatelů, stejně jako hodnocení samotného obchodníka. Samozřejmostí je důkladný popis, včetně fotografií a rozměrů. Tudíž nákupy na AliExpress jsou maximálně bezpečné i spolehlivé.

Více si můžete přečíst v magazínu Tipli, který vás nákupy na AliExpress provede a usnadní. Zároveň můžete na Tipli z každého nákupu získat 6 % zpět a šetřit tak každým nákupem na AliExpress.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *