home Zprávy Napište si Ježíškovi o let balonem

Napište si Ježíškovi o let balonem

Let balonem

Advent kvapem běží a kdo nenapsal dopis Ježíškovi, měl by tak co nejdříve učinit. Pokud vás však nenapadá co si přát, máme pro vás jeden tip. Nebudou to ponožky, nádobí ani peníze, ale let balonem! Proč byste si měli přát zrovna let balonem?

Výhled z ptačí perspektivy

Let balonem je neobyčejný zážitek, po kterém v koutku duše možná touží každý z nás. Výhled z výšky, kde běžně poletují ptáci, vám sebere dech. Navíc si jako pasažéři sami zvolíte lokalitu, kterou si přejete přeletět. Mezi nejžádanější oblasti v Čechách patří Karlštejn, Český ráj, hora Říp nebo Praha. Povězte, kdo z vašich blízkých se může pochlubit, že přelétl Karlštejn při západu slunce?

S kým letět?

Společností nabízející let balonem je v České republice spousta. Mezi ty žádané však patří ebalon.cz, který nabízí opravdu jedinečný několikahodinový zážitek. Kromě samotného letu totiž zažijete ceremoniál trvající až 4 hodiny.

Před odletem budete mít šanci přihlížet stavbě balonu a budete poučeni o bezpečnosti zkušeným a profesionálním pilotem. Během letu budete mít k dispozici nealko a po přistání přijde i na sekt, a to chlazený. Úspěšné dosednutí na zem se musí oslavit. Při tom dostanete také malé občerstvení a budete mít prostor pro případné dotazy a sdělení pocitů. Nakonec se podíváte, jak se balon opět sklízí.

Jako bonus dostanete certifikát, že jste byli natolik odvážní a proletěli jste se v oblacích a s krátkým časovým odstupem dostanete zdarma také fotky z letu, a to v elektronické podobě.

Neuvěřitelný pocit štěstí

Lidé, kteří už jednou letěli, by nejraději letěli zas a zas. Při letu se vám dokonale vyčistí hlava od všech negativních myšlenek. Jediné, čeho budete mít plnou hlavu, budou pomyslné snímky krásné krajiny, kterou z toho úhlu pohledu jen tak neuvidíte.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Tiskové-zprávy.eu     

Aktualitycz.cz

Press-Media.cz

Napsat komentář