home Zprávy Nakupujte online s Exterou

Nakupujte online s Exterou

Zajímá vás zboží z průmyslu, hygieny, úklidu či skladu? Tak jste tady správně! Jedná se o společnost, která je na trhu již dlouho. Všechny podmínky jsou dostupné a snadno zjistitelné, proto se nemusíte bát zajíce v pytli.

Sklad

Co všechno potřebujeme pro práci ve skladu? Sháníte dílenský nábytek, klecové vozíky a rollkontejnery nebo vysokopevnostní háky či vázací řetězy? Podívejte se na Extera.cz.

Vázací řetěz vybírejte podle toho, na co bude určen.

Vázací řetěz s okem a dvěma háky má vysokou nosnost. Dále součástí jsou dva háky s bezpečnostní pojistkou. Uchytit břemeno lze ve dvou bodech nosnosti, a to 7 500 kg a 5 300 kg.

Další variantou je závěsný vázací řetěz s okem a čtyřmi háky. Takový disponuje čtyřmi prameny také s bezpečnostní pojistkou pro uchycení břemene, tentokrát ve čtyřech bodech hmotnosti. Nejvyšší je 11 200 kg.

Pro středně těžké provozy zvolte závěsný řetěz se čtyřmi háky s bezpečnostní pojistkou pro uchycení břemene.

Pro střední zatížení je tu v nabídce závěsný vázací řetěz s okem a hákem do 3 150 kg.

Pro lehké provozy může Extera nabídnout vázací řetěz s okem a hákem s regulací délky řetězu.

Další nabídka zboží

Velmi častou otázkou jsou informace kolem plastových nádrží na naftu. Pro její snadné uskladnění zvolte mobilní nebo nadzemní plastové nádrže na naftu. Disponují dvěma plášti, proto jsou velmi odolné proti mechanickému poškození, současně s tím se materiál pyšní odolností vůči UV záření, vysokým i nízkým teplotám. Takovéto uskladnění ocení především lidé na místech, kde je čerpací stanice příliš daleko. Nemusí se jednat pouze o farmáře, průmyslové areály či dopravní společnosti.

Součástí bývá stojan s elektrickým čerpadlem, průtokoměr a automatická výdejní pistole. Samozřejmostí je technická dokumentace a návod na použití.

Pokud, pánové, potřebujete některé z těchto věcí, podívejte se na Extera.cz!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *