home Móda a Styl Na dětském nábytku a dětském kočárku nešetřete

Na dětském nábytku a dětském kočárku nešetřete

I když se říká – sto lidí, sto chutí – pokud jde o výběr dětského nábytku a dětského kočárku, měli byste zapomenout na dětský nábytek a kočárky, jejichž kvalita pokulhává. Mohou vás v krátké době nemile překvapit různými mechanickými deformacemi. 

Kvalitní dětský kočárek s pozáručním servisem

Pokud jde o nekvalitní kočárky, v kolečkách pravděpodobně nenajdete ložiska, takže můžete, co nevidět počítat s typickými „osmičkami“. Tvrdé, neměkčené plasty jsou rovněž velmi náchylné k deformacím. Nemluvě o syntetických (umělých) vláknech s menší hustotou. Na takové pochybné kočárky opravdu zapomeňte. Raději navštivte e-shop zelenazirafa.cz a vyberte si z kvalitních kočárků s dvouletou zárukou včetně pozáručního servisu. Zvolte pro své miminko kočárek splňující ty nejpřísnější bezpečnostní požadavky pro prodej v Evropské unii. Vybírejte mezi kombinovanými kočárky RAF-POL, kombinovanými kočárky Baby Design, kombinované kočárky Kunert Mila, kombinovanými kočárky Kunert Romantic, kombinovanými kočárky Kunert Rotax, kombinovanými kočárky Riko Piano, kombinovanými kočárky Riko Basic, kombinovanými kočárky Baby Merc Zipy Q, kombinovanými kočárky Baby Merc Faster 3 Style, kombinovanými kočárky Adbor Ottis Gold a dalšími dětskými kočárky, které vás (a hlavně vaše dítě) nikdy nenechají na holičkách.

Šátek nebo kočárek? Obojí!

Určitě jste zaregistrovali stále častější nošení dětí v šátcích nebo různých nosítkách. Ať už chcete být méně tradičními nebo více tradičními rodiči, bez dětského kočárku se ale neobejdete. Pro spoustu příležitostí je prostě nepostradatelný. Dětský kočárek proto vybírejte pečlivě, nakupujte ve specializovaných a ověřených e-shopech (zelenazirafa.cz). Zvolte pro své dítě třeba jeden kočárek na celou dobu. Jde o takzvaný kombinovaný kočárek. Poslouží miminku v leže i v sedě, jeho korbička usnadní cestování, bývá vybaven i praktickými úložnými prostory, které každá maminka ocení. Kombinované kočárky Kunert Rotax, Baby Merc Zipy Q, Kunert Romantic, Kunert Mila, Riko Piano, Riko Basic, Baby Merc Faster 3 Style, Adbor Ottis Gold vás určitě nezklamou.

Napsat komentář