home Dům, byt a zahrada Luxusní sprchové kouty typu WALK-IN si vás získají

Luxusní sprchové kouty typu WALK-IN si vás získají

Líbí se vám moderní stylové koupelny? V tom případě vám nesmí chybět luxusní sprchový kout. Do takových prostor se speciálně hodí sprchové kouty typu WALK-IN, které v takovém místě zaručeně vyniknou. Výhodou také je, že vás takový sprchový kout nemusí vyjít vůbec draho.

Moderní a univerzální

Cena těchto sprchových koutů je příznivá, protože se v podstatě jedná pouze o sprchovou zástěnu. Ta odděluje prostor pro sprchování. WALK-IN sprchový kout jinak využívá klasickou dlažbu, kde je odtokový kanál. Zbylé stěny koutu potom tvoří vaše stěny koupelny. Sprchový kout WALK-IN nemá dveře, Sprchová zástěna místo toho obsahuje tyč, kterou můžete použít pro zavěšení závěsu. Výhodou tohoto typu sprchových koutů je dále:

  • Moderní čistý design
  • Vysoká univerzálnost

S tímto sprchovým koutem se můžete těšit jak na prvotřídní moderní design, tak rovněž vysokou univerzálnost. Moderní design je podpořen mimo jiné také praktickou stránkou, kdy sprchová zástěna je vyrobená z tvrzeného skla, takže zajišťuje i vysokou bezpečnost. Kromě toho, že vás WALK-IN sprchový kout zaujme svým designem a celkově vzhledem, tak vás rozhodně osloví svou univerzálností. Ta je dána i tím, že ačkoliv klasický sprchový kout tohoto typu se běžně instaluje na dlažbu, můžete jej instalovat také ke sprchové vaně.

Výjimečný design a funkčnost

Sprchové kouty nejrůznějších typů nabízí celá řada značek. Mezi velmi populární patří výrobky firmy Mexen. Vybírat si zde můžete nejen sprchové kouty, ale také celou řadu dalšího vybavení do koupelny nebo pro WC. K dispozici je také instalační materiál do koupelen.

Produkty této značky najdete také v sortimentu, který se zaměřuje na kuchyně. Nechybí tak sety dřezu a baterie, ale také samostatné kuchyňské dřezy a samostatné dřezové baterie. Produkty tohoto výrobce kladou důraz na design i praktickou stránku věci.

Napsat komentář