home Diagnózy, Zdraví Léčba neplodnosti je dnes již možná

Léčba neplodnosti je dnes již možná

Možné řešení pro vás – léčba neplodnosti

Páry, které se po třicítce rozhodnou založit rodinu, mohou být velmi nepříjemně překvapeni, že se to nedaří tak, jak předpokládaly. Mnohdy může být zrádné automaticky předpokládat, že mít rodinu je samozřejmostí. Zvláště pak se zvyšujícím se věkem obou partnerů. Početí zkrátka není automatické, a pokud je Vám více než třicet, velmi pravděpodobně tento problém můžete řešit i vy. I když se v dnešní době stále častěji posouvá věk potencionálních rodičů, neznamená to, že je to tak správně. Čím déle s rodičovstvím otálíte, tím rychleji se můžete dostat do situace, kdy i Vy budete muset podstoupit zákrok, kterým je asistovaná reprodukce.

Léčba neplodnosti
Léčba neplodnosti

Léčba neplodnosti v Ostravě

Pokud již v takové situaci jste, tak s jejím řešením neotálejte. Zjištění příčiny, proč se otěhotnění nedaří, totiž také zabere nějaký čas. Nutností bude podstoupit celou řadu vyšetření na obou stranách. U žen přijde na řadu gynekologické vyšetření, které vyloučí celou řadu možných příčin neplodnosti od vrozené vady až po možné záněty, na řadu možná také přijdou vyšetření endoskopická. U partnerů sek vyšetřuje spermiogram, na řadu může přijít vyšetření urologem. Výjimkou není ani vyšetření krve, genetiky atd. Určit problém bude dost možná nějakou dobu trvat. Je to ale cesta ke zdárnému konci, kterým je početí.

Léčba neplodnosti s velmi erudovaným a zároveň lidským přístupem probíhá také v Ostravě. Zde jsou k dispozici odborníci, kteří dnes a denně pomáhají často již bezradným párům přivést na svět toužebně očekávané miminko. Zásadní úspěch a požadovaný výsledek přináší IVF Ostravaprováděná na této klinice dnes a denně. Tato metoda, kdy dojde k oplodnění vajíčka mimo tělo ženy, je velmi úspěšná a zároveň se na její úhradě spolupodílí také zdravotní pojišťovna. Úspěšnost metody je možné ohodnotit mezi 30 až 45 %. Opět i zde ale platí pravidlo, že ani zde se nevyplácí s rozhodnutím o léčbě otálet.

Napsat komentář