home Dekorace Kouzlo přírodních scenérií ukryté v obrazech na zeď

Kouzlo přírodních scenérií ukryté v obrazech na zeď

Vyzdobte si interiér moderními obrazy na stěnu podle vašich představ. Někdo má rád přírodní scenérie, někdo zase moderní obrazy velkoměst, obrazy mostů, anebo fotografie na stěnu, kde si můžete zvolit jakýkoliv motiv. Zútulněte si interiér domu obrazy do moderního interiéru. Colorika je společnost, zabývající se výrobou kvalitních obrazů, ručně vytvářených, a to na dřevěné rámy s velkým důrazem na detail. Dbáme na preciznost zpracování každého jednotlivého díla, obraz naneseme na plátno, přičemž používáme speciální inkousty, jež bez vyblednutí vydrží několik desítek let. Je pouze na každém klientovi, zda si vybere obraz lesa, obraz levandule, obraz velkoměsta, či jiné moderní obrazy do bytu.

Precizní ruční práce

Obrazy na stěnu dodají vašemu interiéru neopakovatelné kouzlo a přenesou vás do nádherné krajiny, tmavého lesa, nebo třeba na mořské pobřeží. Naše díla jsou díky ručnímu zpracování naprosto vyjímečná, dokonale propracovaná a také za bezkonkurenční cenu. Nabízíme obrazy do moderního interiéru, jako je třeba obraz bambusu, obraz pampelišky, obrazy mostu a jiné obrazy do pokoje. Plátno napínáme na kvalitní dřevěný masivní rám. Ruční natažení plátna vyžaduje nejen preciznost a přesnost, ale především velkou zručnost. Nakonec moderní obrazy na stěnu osadíme jednoduchými háčky na zavěšení. Děláme maximum pro bezpečnou přepravu fotografií na stěnu a moderních obrazů do obýváku, což znamená, že zakázku bezpečně zabalíme, v případě potřeby i pojistíme.

Vše pro vaši spokojenost

Společnost Colorika je relativně mladá společnost sídlící na Slovensku. Prvotním cílem této společnosti je poskytnout klientovi kvalitní práci v podobě ručně opracovaných moderních obrazů do bytu. Při zpracování moderních obrazů do obýváku a fotografií na stěnu se řídíme především novými trendy a podřizujeme se přáním klientů. Pravidelně doplňujeme zajímavé motivy, mezi které patří obrazy mola, obrazy pampelišky, nebo obrazy bambusu. Ale také nás inspirují velkoměsta, mořské pobřeží, rozkvetlá louka a jiné motivy. Fotografie pečlivě třídíme z fotobank a vybíráme převážně ty, které se líbí většině zákazníků. Pořiďte si i vy moderní obraz na zeď z naší nabídky!

5 thoughts on “Kouzlo přírodních scenérií ukryté v obrazech na zeď

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *