home Móda a Styl Klidná vzduchoplavba a nádherná hodina v oblacích

Klidná vzduchoplavba a nádherná hodina v oblacích

Vyhlídkový let balonem je jeden z nejkrásnějších zážitků, co můžete prožít s celou rodinou, skupinou přátel nebo kolegy ze zaměstnání. Vypravte se za poznáním světa z výšin. Vypravte se k modrým oblakům. Při balonovém letu vás čeká nezapomenutelná hodina, kdy vám společníkem bude jen vítr a sluneční paprsky.

Do blízkého okolí vás vezme let balónem Praha

Vzduchoplavba trvá vždy déle než jednu hodinu a let balónem Praha vás vezme na ta nejkrásnější místa v okolí matičky stověžaté. Nejoblíbenější trasou jsou vyhlídky na hradní komplex Karlštejn nebo malebné okolí zámku Konopiště. Skvostné výhledy na romantická zákoutí nabízí i let balónem na trase Posázaví.

Máte zvláštní přání? Chtěli byste trasu pro širší rodinu nebo pracovní kolektiv podle vašich představ? Není problém. Let balonem je skvělým překvapením i při teambuildingových akcích nebo rodinných oslavách. Je možné přizpůsobit trasu podle vašich představ, a to kdekoliv v České republice.

Leťte za výhodnou cenu

Vyhlídkový let balonem je nabízený za akční ceny a stojí méně, než byste utratili za pár kousků módního oblečení. Proto neváhejte a vypravte se na zcela jiný nákup. Nenaplníte police ve skříni, ale schránku krásných vzpomínek.

Let balónem je úžasnou součástí i nejrůznějších eventových událostí. Zjistěte si více informací o zvýhodněných kotvených letech. Kotvený let umožní výjimečný zážitek desítkám lidí během krátké doby.

Perfektní organizace

Let balonem je perfektně připravený a po celou dobu máte zajištěno občerstvení. Po úspěšném dosednutí vás čeká přípitek na oslavu vašeho místa mezi vzduchoplavci.

Zpět na místo startu vás dopraví terénní vozy a vaší starostí není nic jiného než si výjimečné chvíle užít do poslední minuty.

Napsat komentář