home Nezařazené Kdy může být nebankovní půjčka řešením?

Kdy může být nebankovní půjčka řešením?

Půjčka od banky není vhodná pro každého. Není lehké splnit poměrně přísné požadavky, které jsou na žadatele kladeny, vyřízení nějakou dobu trvá a banka si vás navíc důkladně „proklepe“. Pokud se vyskytne nějaký zádrhel, většinou se vaše cesta k půjčce uzavře. Zjednodušeně řečeno, bankovní půjčky jsou určeny pro ty, kteří netrpí akutním nedostatkem financí. Co ale dělat, když potřebujeme rychlou finanční injekci? Vhodnou variantou mohou být nebankovní půjčky.

Nebankovní půjčky
Nebankovní půjčka

Vyřízení přes počítač

Nebankovní instituce rostou jako houby po dešti, proto je třeba zaměřit se na ty spolehlivé a s dobrými ohlasy, což je například společnost ReRum. Výhodou je, že se jedná o nebankovní půjčky online, což znamená, že vše vyřídíte přes internet a nebudete si muset sjednávat schůzku na žádné pobočce. Potřebujete jen internetové připojení, bankovní účet a telefon.

Co s neočekávanými výdaji

Pokud potřebujeme peníze na nečekané výdaje nebo překlenou období do výplaty, je rychlá nebankovní půjčka spásným řešením. Měli bychom si ale uvědomit, že pokud ji nesplatíme řádně a včas, může se pořádně prodražit. Nebankovní společnost neprověřuje žadatele tak důkladně jako banka a je jen na nás, jak se k celé záležitosti postavíme, a jakou máme zodpovědnost.

Rychlé posouzení žádosti

U ReRum si můžeme půjčit až 15 000 Kč se splatností do 30 dnů. Výši půjčky a lhůtu na splacení si žadatel určuje při vyplňování žádosti o půjčku. Po vyplnění osobních údajů a odeslání je žádost posouzena, a pokud je schválena, většinou do několika minut, peníze se ihned odesílají na váš bankovní účet.

První půjčka zcela zdarma

Určitě každého klienta potěší, když může mít půjčku zdarma. První půjčka do 5 000 Kč se splatností do 30 dnů můžete mít u ReRum zcela zdarma, s nulovými úroky a bez poplatků. Stačí peníze včas vrátit v určeném termínu a splatíte jen tolik, kolik jste si půjčili. Nebankovní půjčky bez doložení příjmů tedy zákonitě nemusí být nevýhodné.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Napsat komentář