home Zdraví Kam za pečlivě provedenou masáži?

Kam za pečlivě provedenou masáži?

Léto je v plném proudu a Vy hledáte inspiraci, jak si užít letní slunné dny? Společně s Vaší dobrou kamarádkou se může domluvit na relaxaci ve wellness. Kvalitní péče i možnost odreagování se od každodenních starostí se Vám dostane během thajské masáže. Navíc získáte příležitost k nerušenému popovídání si.

Proč vyzkošet právě thajskou masáž?

Thajská masáž nachází své koření u thajských mistrů znalých pradávného léčení lidského těla. Tito thajští léčitelé poskytovali své služby výhradně v tamějších chrámech. Od nich se dnešní thajské masérky získaly znalosti energetických drah v lidském těle. Je dokázáno, že v případě zablokování energetických drah dochází k nepříjemným zdravotním komplikacím. Masérky působí silou na tlakové body, svaly i šlachy. Ohýbají a natahují páteř. Při své práci si kladou za cíl zbavit lidské tělo napětí a přivést jej k osvobozujícímu uklidnění. Thajská masáž se od jiných masáží liší tím, že masérky používají nejen dlaně a prsty, ale zapojují rovněž předloktí, lokty, chodila a kolena.

Také čokoládová masáždodá Vašemu tělu klid na duši i těle. Luxusní čokoládová masáž je jedinečným pomocníkem v boji proti celulitidě. Kromě celotělové masáže horkou čokoládou se Vám dostane zábalu v pravé čokoládě, akupresurní masáže obličeje a pokožky hlavy.

Nenechejte si ujít ani příležitost k originálním gurmánským zážitkům

S Vaší drahou polovičkou si můžete některý z letních dnů zpestřit nevšedním gurmánským zážitkem. Na lahodném jídle si můžete pochutnat například během indické degustace v Zátiší, romantické večeře na Kristině hrádku nebo královské večeři v srdci Plzně. Portfolio Firmy na zážitky je dostatečně bohaté na to, aby si mohl vybrat i ten nejnáročnější klient. Sama se o tom můžete přesvědčit zde www.firmanazazitky.cz/gurmanske-zazitky/. Záleží pouze na Vás, zda upřednostníte typickou českou kuchyni nebo necháte volnost Vašim chuťovým pohárkům a smlsnete si na světových delikatesách.

Napsat komentář