home Móda a Styl Jak vybrat tu pravou peněženku pro pány?

Jak vybrat tu pravou peněženku pro pány?

Peněženka pro muže je stejně tak jako kvalitní pásek, hodinky a kravata symbolem pravého gentlemana. V současné době je na trhu opravdu široké spektrum peněženek nejrůznějších tvarů, barev, velikostí a z nejrůznějších materiálů. Jak se v tak široké nabídce orientovat?

Volba materiálu je samozřejmě na vás, každopádně by se mělo jednat o otěruvzdorný a kvalitní materiál. V nabídkách obchodů se objevují peněženky z nejrůznějších syntetických materiálů, nebo softshelu a podobně. Pokud ale při placení chcete zapůsobit vsaďte na jistotu. Kožené peněženky pánské byly, jsou a budou vždycky v módě. Nestárnoucí kus pánské garderoby, stejně tak jako kožený pásek.

Velikost peněženky závisí na vašich preferencích, pokud nejčastěji platíte kartou, bude vám stačit malá peněženka na kreditní kartu a se sponou na pár bankovek. Pakliže peněženku používáte také jako pouzdro na doklady a nejrůznější bonusové kartičky, CCS kartu a kartičku pojišťovny, před nákupem si ji prohlédněte, a zjistěte, jestli se vám tam všechny vaše kartičky přehledně vejdou.

Barva. To je v případě pánských peněženek taková malá bolístka. Většina pánů je konzervativních a ocení peněženku, která tak nějak ladí ke všemu, a tudíž kupují peněženky nejčastěji černé, hnědé, tmavě modré, či tmavě zelené. Samozřejmě jsou na trhu i peněženky pro muže ve více barvách, ale pánové velmi neradi mění své zvyky.

Také si velmi rádi peněženku osahají, zkusí do kapsy, a to je důvod proč neradi nakupují peněženku v internetových obchodech. Ale v tomto případě jde spíše o zbytečný strach. Pokud si zvolíte kvalitní internetový obchod s dobrou uživatelskou podporou, nejenže vám velmi rádi peněženku přeměří, ale také ochotně poradí s výběrem. Ověřeným obchodem s peněženkami je například internetový obchod s nejen pánskými peněženkami, peněženky AHAL. Na jejich stránkách si vyberete peněženky pro dámy, pány, děti, pořídíte zde i nejrůznější pouzdra na cestovní doklady.

Napsat komentář