home Nezařazené Hledejte si práci z pohodlí domova

Hledejte si práci z pohodlí domova

Přemýšlíte nad změnou dosavadního zaměstnání, nebo jen hledáte brigádu? Ať tak či onak, pusťte se do hledání nové práce z pohodlí vašeho domova. Postačí vám přístup k internetu a mobilní telefon. Tisíce pracovních nabídek najdete on-line na jednom místě. 

Hledání nového zaměstnání či brigády nikdy nebylo snazší. Zavítejte na stránky známého pracovního portálu Personalistka.cz kde na vás čeká přes 50.000 pracovních nabídek a inzerce práce po celé České republice. 

Na stránkách portálu zadáte, jakou práci hledáte, v jakém kraji, popřípadě zadavatele dané nabídky, typ úvazku a obor. Na základě zadaných kritérií se vám zobrazí vybrané pracovní nabídky. Narazíte zde i na nabídku brigád, což se bude hodit především studentům, kteří si hledání přivýdělek ke studiu. V inzerátu nejdete veškeré potřebné informace, tedy specifikum náplně práce, požadavky, které na vás firma bude mít a informace o tom, co vám zaměstnavatel nabízí. Nechybí většinou ani informace o místu výkonu práce a platu.

Rychlá odpověď je základ

Pokud se vám bude daný inzerát zamlouvat, můžete na nabídku ihned odpovědět a vyplnit vše potřebné, tedy jméno a příjmení, kontaktní e-mail či telefon a připojit svůj životopis. Poté již budete vyčkávat, až se vám daná firma ozve. Pokud zaměstnavatel v inzerci uvádí i telefonický kontakt můžete se sním spojit prakticky ihned a domluvit si vše potřebné včetně pracovního pohovoru. Jelikož na portálu Personalistka.cz najdete opravdu pestrou nabídku zaměstnání, můžete si být jisti, že zde dříve nebo později narazíte na tu pravou práci právě pro vás. 

Inzerce práce pro všechny

Rozhodujete-li se teprve o změně dosavadního zaměstnání, zavítejte na portál omrknout a udělat si přehled jaká práce je ve vašem kraji nabízena. Třeba narazíte na skvělou pracovní nabídku, kterou byste jinak nezaregistrovali. Jelikož je hledání práce on-line velmi snadné a dostupné, nebude to pro vás žádný problém. 

123jobs

123jobs recenze

123 jobs recenze zkušenosti

Napsat komentář