home Zprávy Hledání práce nebylo nikdy jednodušší

Hledání práce nebylo nikdy jednodušší

Chodit do prace je vlastně český standard. Ale upřímně, kolik z vás je v práci opravdu spokojeno? Není čas to tedy změnit? Podívejte se na Airjobs.cz. Najdete zde spousty rad, cenných informací a šancí na práci.

Změňte přístup, změní se váš život

Doby, kdy jste stály fronty na úřadu práce, jsou pryč. Ani dokonce nemusíte vysedávat hodiny a dny u počítače a projíždět portály jako práce.cz nebo jobs.cz. Airjobs udělá práci za vás.

Zaregistrujte se, vyplňte jednoduchý formulář a založte si svůj profil. Ohodnoťte sami sebe, popište své silné a slabé stránky. Pro vás bude vytvořen reprezentativní životopis, který se automaticky připojí k motivačnímu dopisu. Pokud si tedy vyberete nabídku práce, která vás zaujme, automaticky se připojí. Takový profil pak prezentujte v databázi a víc už dělat nemusíte. Zbytek za vás udělá Airjobs. Personalisté jednotlivých firem mají za úkol procházet takové databáze, a pokud tedy máte co ukázat, pak se nemusíte bát, že by vás neoslovili.

Široká nabídka

Nabídky práce se jen hrnou. Vybrat ale tu správnou není tak snadné. Airjobs není jen pro ty, co hledají pracovní poměr, ale i pro vás, maminky na mateřské nebo pro vás studenty. Najdete zde i brigády.

Rozptyl možností zahrnuje celou Českou republiku. Brigáda Praha osloví spíše studenty, protože Praha je město studií. Nicméně ale nabídky na brigádu Brno nebo brigádu Ostrava zde nechybí.

Nabídka práce Litoměřice, nabídka práce Havířov nebo práce Kladno vám má co představit. Rozhlédněte se po oblasti, kterou hledáte.

Pohovor bez chyb

Služba Airplus vám nabízí informace z pohovorů. Zkušenost těch, co již absolvovali pohovor, vám může velmi pomoci. Dozvíte se, jak se obléci. Na co si dát pozor, aby váš pohovor nebyla prohra. Práce za rohem je třeba právě šitá vám na míru. Nebyla by to tedy škoda?

Napsat komentář