home Sex Erotický víkend ve dvou

Erotický víkend ve dvou

Ať už spolu chodíte anebo žijete, občas je potřeba věnovat se pouze jeden druhému. Pod pojmem erotický víkend si lze představit cokoliv. My však máme na mysli odpočinkový víkend, při kterém se budete věnovat pouze jeden druhému a erotickým hrátkám.

Kvalitní a fungující sex je pro vztah velmi důležitý. Jenže mnohdy se člověk drží zkrátka a nedovolí si jej prožít naplno. Může to být proto, že obýváte domácnost s dětmi anebo ještě s rodiči. Čas od času je vhodné vyrazit někam, kde můžete být spolu sami. Nyní nemáme na mysli klasické romantické pobyty, ale místo, kde si můžete nerušeně užívat a nemyslet na to, zda i stěny mají uši.

Kam na erotický víkend vyrazit?

Erotický víkend si můžete užít i doma, pokud se dokážete i v domácím prostředí uvolnit a zajistíte si dostatek soukromí. V opačném případě jsou ideální soukromé penziony, které bývají těmto účelům přizpůsobené. Erotické pomůcky tam určitě nenajdete, ty si musíte pořídit vlastní, ale vanu s masážními tryskami, kuchyňku, TV, příjemnou hudbu a všechen ostatní potřebný komfort ano.

Staňte se vášnivými milenci

Možná si teď řeknete, že tyto pokoje jsou určeny mileneckým párům, ale vy spolu chodíte či žijete už nějaký ten pátek, jenže právě to vám pomůže. Zvlášť nemáte-li jinak dostatek soukromí. Navíc si můžete zkusit zahrát erotickou hru. Sexshop je plný hraček pro dospělé a určitě si vyberete i mezi různými kostýmy. Cítit se opět jako novopečení milenci je víc vzrušující, než usedlý pár po dvaceti letech.

Víkend si naplánujte předem

Samozřejmě je vhodné si naplánovat celý víkend. Budete potřebovat jíst a protáhnout si těla. Tudíž vybírejte takové místo, kde je v blízkosti restaurace a občerstvení včetně nějaké jiné zábavy. Co sebou na takový víkend? Erotickou náladu, nějaké ty hračky – zkusit můžete i vibrační vajíčka. Jedná se o pomůcku určenou ženám. Je ve tvaru vajíčka, vibruje a nejenže působí ženě slast, ještě posilujte pánevní dno. Fantazii se meze nekladou a nezapomínejte, že připraveným štěstí přeje. Na večeři může žena vyrazit (naostro) v šatech bez kalhotek a další scénář už je čistě na vás.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *