home Obrázky Elegantní a praktické stínění oken? Římské rolety!

Elegantní a praktické stínění oken? Římské rolety!

Stínění oken je v dnešní době nejen praktickou, ale i estetickou záležitostí. Dobrou zprávou je, že můžete vybírat z celé řady stínících technik, které vám umožní libovolně si regulovat intenzitu světla a zároveň se stanou zajímavým prvkem vašeho domova. Elegantním i praktickým řešením jsou římské rolety. Chcete se o nich dozvědět více?

Moderní stínící technika, kterou si zamilujete

Římské rolety mají podobu kvalitní látky, která se při stahování skládá. Speciální technika bezešvého šití a řezání za pomoci laseru z nich vytváří ideální prvek do každé moderní domácnosti – rolety nehyzdí švy a zároveň se díky řezání laserem vůbec netřepí. Římské rolety se vyrábí do šířky 4200 mm a výšky 5900 mm, záleží na použitém systému a způsobu jejich ovládání.

Design římských rolet na míru

Římské rolety svým vzhledem nápadně připomínají látkové rolety, o kterých v dnešní době slýcháme stále častěji, proto představují zajímavý a praktický způsob, jak zastínit okna v interiéru. Co se designu římských rolet týče, vše máte plně ve svých rukou. Vybírat můžete z široké nabídky barev, kdy záleží jen na vás, jestli se rozhodnete pro rolety v nějakém střídmém a nenápadném odstínu, nebo zda se rozhodnete vsadit na nějakou výraznější barvu, díky které se římské rolety rázem stanou dominantou vašeho interiéru.

Zastiňte s nimi jakákoli okna

Římské rolety je možné použít pro zastínění jakéhokoli typu okna. Hodí se tak nejen pro klasické tvary, ale i pro ty atypické, vsadit na ně můžete i v případě, kdy hledáte řešení pro stínění střešních oken. Díky přítomnosti laminátových výztuží dochází k naprostému vypnutí látky, což oceníte například právě v případě použití římských rolet u střešních oken – látka se nebude nevzhledně krabatit ani prověšovat a zůstane stále krásně napnutá.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *