home Zprávy Efektivní investice najdete v dluhopisech

Efektivní investice najdete v dluhopisech

Investovat své těžce vydělané peníze efektivně a bezpečně není v dnešní době vůbec jednoduché. Možností je nespočet a vyznat se v nich není pro každého. Mnozí na to logicky zanevřou a nezkouší raději nic, jen aby se vyhnuli případným pohromám. Pokud ovšem patříte do té druhé skupiny a chcete si investice vyzkoušet a alespoň trochu zhodnotit své úspory, pak jste tady naprosto správně.

Vaše peníze mohou vydělávat

Pokud své úspory investujete s rozumem, mohou vám vydělat slušné jmění. Zároveň tak můžete podpořit i menší české firmy, které by jinak nemohly vůbec své podnikatelské sny zrealizovat.

Ptáte se jak? Jednoduše! Investicí do korporátních dluhopisů. Není to sice zcela běžná možnost investování, ale přináší řadu výhod, díky kterým mohou právě tyto dluhopisy strčit všechny ostatní investiční možnosti do kapsy.

Výhody korporátních dluhopisů

Korporátní dluhopisy vám přinesou velmi zajímavé úročení, které nenajdete ani na těch nejlépe úročených spořících účtech. Pro investování je to poměrně bezpečná forma s přijatelnou mírou rizika, kterou si pochopitelně musíte vyhodnotit sami.

Kde můžete investovat?

Kde můžete tímto způsobem investovat? Na koho se můžete obrátit pro nákup prvních dluhopisů? ČNB již schválila některým společnostem prospekt, díky kterému mohou své podnikatelské plány realizovat právě prostřednictvím emise dluhopisů. Stačí si tedy vybrat jednu z nich a investovat do ni své peníze.

Jakou firmu zvolit?

Ovšem výběr to samozřejmě nebude vůbec jednoduchý. Mezi těmito firmami se nachází jak zkušení matadoři, tak i naprostí nováčci, u kterých ještě nevíte, zda se vám vaše investice vrátí. Proto vsaďte na jistotu, na společnost EMTC – Czech a.s.

Jedná se o stabilní společnost s transparentní historií a hospodářskými výsledky. Pokud o investování do dluhopisů začínáte uvažovat a přece jen se nechcete spálit, určitě se podívejte na webové stránky EMTC – Czech a.s., kde najdete veškeré potřebné informace k Vašemu rozhodování.

Tento článek je ve smyslu zákona propagačním sdělením. Základní prospekt dluhopisů schválený Českou národní bankou rozhodnutím ze dne 1. 3. 2018, č.j. 2018/031159/CNB/570, a jeho dodatek č. 1 schválený Českou národní bankou rozhodnutím ze dne 29. 3. 2018, č.j. 2018/044977/CNB/570, byly uveřejněny na webových stránkách www.emtc.cz v sekci Pro investory, podsekci Prospekt ČNB, a v papírové podobě je možné je získat v sídle společnosti EMTC – Czech a.s. na adrese Praha 3, Pod Krejcárkem 975/2, 5. patro.

Napsat komentář