home Zprávy DRFG investiční skupina není známá jen dluhopisy

DRFG investiční skupina není známá jen dluhopisy

DRFG je investiční skupina Davida Rusňáka, která vznikla v roce 2011. Mimo investic do mnoha oborů vydala také vlastní dluhopisy a velmi rychle expanduje. Spravovaný majetek Davida Rusňáka má hodnotu více než tři miliardy korun.

Jednou z aktivit Davida Rusňáka je sponzorování brněnského hokejového klubu Kometa. Hokejová hala nyní nese jméno firmy DRFG Aréna. Podnikatel má v plánu podílet se na výstavbě nového stadiónu a v rámci regionu se vyjadřuje i k vzhledu a využití brněnského výstaviště.

DRFG investuje do lékáren

Firma se vyznačuje mnoha investicemi do nemovitostí, ale i telekomunikací, kdy plánuje expandovat jako poskytovatel telekomunikačních služeb. Známé investice jsou například postavení teplárny na biomasu ve Šternberku, nákupy nemovitostí v podobě komerčních prostor.

Jedna z nejnovějších investic DRFG je více než 300 milionová investice do řetězce lékáren a projektu Na zdraví, se kterým má v plánu stát se trojkou na trhu. Ve firmách, které skupina DRFG kupuje, pracují stovky zaměstnanců. Firma podporuje i mladé studenty. Umožní jim při studiu pracovat na reálných zakázkách a získávat praxi.

drfg

Na své investorské projekty firma doposud vydala více než 3 miliardy korun. Její obrat se rychle zvedá a firma nakupuje a prodává další projekty, investuje do energetického průmyslu a do nákupu nemovitostí. Odkupuje prodejní prostory velkých řetězců a následně je pronajímá. Společnost DRFG vyhledává stále nové aktivity, díky kterým rozšiřuje své podnikatelské portfolio a působí především v jihomoravském kraji. Snaží se zhodnocovat svůj kapitál investováním do podílů ve společnostech a různých projektech.  Zaměřuje se například na finančnictví, zdravotnictví, nemovitosti, energetiku a další obory.

 

 

Pečlivě na Facebooku

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

two × three =