home Móda a Styl Dámské červené peněženky

Dámské červené peněženky

Peněženka není lecjaká věc, obzvlášť ve světě žen. Je to strážkyně našeho bohatství. Každý den nás doprovází do práce, za zábavou a především na nákupy. Je to taková naše pravá ruka. Právě proto bychom neměly výběr peněženky zanedbat. Koupě peněženky se nesmí uspěchat, musíme volit pečlivě. Víte, jak poznáte tu pravou? 

Čím se řídit při výběru peněženky? 

Existuje mnoho typů peněženek. Liší se materiálem, tvarem, velikostí a samozřejmě také barvou či vzorem. Je důležité mezi nimi najít tu správnou, protože jedině ta peněženka, která sedí vaší osobnosti, vám přinese bohatsví a spokojenost. Řiďte se proto především vlastní intuicí. 

Červené peněženky

1. Tvar, styl, materiál   

Tvar a styl peněženky je ta nejzásadnější věc. Sportovní duše budou volit jinou peněženku než elegantní dámy, které musejí mít neustále perfektně vyladěný outfit. Nenechte se zlákat zajímavým designem, popřemýšlejte, zda se k vám daná peněženka hodí. Vidět ji v obchodě není totéž jako ji nosti neustále při sobě. 

2. Velikost 

Větši peněženky jsou lepší, prostornější a přehlednější. Peníze se v nich nemačkají, bankovky není nutné nijak skládat. Říká se, že když k nim zachováte takovou úctu, přinesou vám bohatství. Na druhou stranu pokud vám nejsou velké peněženky sympatické, nenuťte se do nich za každou cenu. 

3. Barva 

Nejvíce prodávané jsou červené peněženky dámské. To proto, že červená údajně přitahuje peníze. Něco na tom asi bude, ale jestli je vám červená proti srsti, mohla by peněženka působit dokonce opačně. Neohlížejte se proto na více či méně ověřená fakta a sáhněte po peněžence, která barevně nejvíce ladí vašemu nejčastějšímu oblečení. K takové barvě totiž máte blízko, tudíž vám bude vyhovovat i na peněžence. 

4. Kvalita 

Nezapomeňte si pohlídat kvalitu peněženky. Raději zainvestujte do dražší kožené, než abyste kupovaly levnou a brzy plakaly, že už vypadá onošeně. 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *