home Děti Chůva na hlídání nemusí stát majlant

Chůva na hlídání nemusí stát majlant

Letošní prázdniny prověřily kapacity rodinné péče. Rodiče i prarodiče si sáhli na hranici možností při výchově a péči o své potomky již v minulém školním roce při lockdownu, kdy byly děti více doma, než ve škole. A sotva se vrátily do školních lavic, zaklepaly na dveře prázdniny. Postarat se celodenně o své ratolesti padlo opět na hlavu rodičů.

Někteří z nich už ale vyčerpaly veškeré své kapacity babiček, tetiček a sousedek a často byli vysloveně zoufalí z toho, co si s dvěma měsíci volna svých dětí počít. Záchranné laso jim naštěstí hodili profíci. Hlídání dětí v Praze zajišťuje agentura Slunečnice. Maximálně se přizpůsobí možnostem rodiny a navíc neřeší časový pres. Profesionální chůvy mohou kdykoliv a na jak dlouho je třeba.

Slunečnice pomáhá dvacet let

Zoufalí rodiče, kteří si již nemohou vzít v práci volno, pocítili obrovskou úlevu. Mít chůvu na telefonu je tím největším benefitem, který si jen člověk může představit. A pokud jde navíc o chůvu prověřenou, se kterou si dítě padne do noty, jde rovnou o požehnání. Chůva na hlídání navíc nemusí stát majlant, ale stane se příjemnou společnicí rodiny, která finanční rozpočet nijak zvlášť nezatíží.

Chůva na hlídání bude vybrána na základě vašich požadavků a navíc má každá rodina možnost vyzkoušet si její péči na jeden den zdarma. Vybraná chůva dbá na tělesný i duševní rozvoj vašeho dítěte. Vnáší do světa dítěte nové impulzy a je milou pomocnicí rodiny, která je k dispozici, když ji rodina potřebuje.

Chůvy, co mají děti rády

Samozřejmostí je povinnost zachovávat mlčenlivost a naprostá diskrétnost ve vztahu k zákazníkovi. S Agenturou Slunečnice, která ve svém oboru podniká dvacet let, budete mít jistotu, že je o vaše dítě perfektně postaráno. Všechny chůvy na hlídání dětí procházejí pečlivým výběrovým řízením, jehož součástí je úspěšně složení psychologických testů. Dbá se na kvalifikaci, odbornost, ale i na chuť a opravdový zájem chůvy o hlídání dětí jako poslání, ne jen jako o výdělečnou činnost. Vše je směřováno k tomu, aby byli rodiče maximálně spokojeni.

Napsat komentář