home Zdraví Chutná pitná voda do kanceláří

Chutná pitná voda do kanceláří

Voda do kanceláře
Voda do kanceláří

K základním standardům na pracovištích dnes už patří zdroj pitné vody. A neznamená to jen možnost zajít si ji načepovat z kohoutku nebo nakoupit balení vody v PET lahvích, boom zažívají nápojové automaty přímo na vodu. Ty ji filtrují, chladí a někdy i dále upravují. Takový je i přístroj ION od Nápojové Ambulance, což je firma, která dodává kvalitní kávovary. Vedle kávovaru je automat na vodu další nezbytností do domácností i firem. Jedná se buďto o automat plněný barely s vodou, nebo ten napojený na veřejný vodovod či vodu ze studny.

Proč si nenatočit vodu přímo z kohoutku? Vždyť je pitná?

Voda z kohoutku obsahuje chlor a různé další přísady, proto pitná je, ale je lepší ji přefiltrovat a upravit její vlastnosti, například přílišnou tvrdost či měkkost nebo obsah železa. Vodu z kohoutku bývá lepší nechat odstát a co je také nepříjemné, nemusí mít ideální tepotu. Chodit se sklenicí do koupelny načepovat s i vodu z umyvadla, odpouštět ji, dokud neteče ta správně studená a nechávat ji následně odstát není příliš elegantní a praktické, zejména na v práci.

Voda kdykoliv k dispozici

Pitná voda ideální tepoty vždy každému k dispozici potěší lidi v práci, v čekárnách lékařů, na úřadech, ve školách i na dalších místech. Dopřát si ji můžete i domů. ION nabízí možnost načepovat si vychlazenou vodu neperlivou i perlivou, praktická je i volba horké vody pro přípravu teplého nápoje nebo třeba instantního jídla “do hrnečku“. Proti opaření zde funguje jednoduchá pojistka, takže se nemusíte bát, máte-li malé děti nebo jste občas trochu nešikovní a roztržití.

Naučte se pít čistou vodu

Voda by měla být zákalem pitného režimu. Vždyť bez vody není ani život a tvoří okolo 60% naší hmotnosti! Nahradit ji limonádami, kávou, mlékem nebo dalšími variantami zkrátka nelze a ostatní zdroje tekutin by měly být spíše doplňkové. Pokud nejste zvyklí pít pitnou vodu, nápojový automat vám k tomu bude nápomocný, protože voda z něj zkrátka chutná nejlépe.

 

 

2 thoughts on “Chutná pitná voda do kanceláří

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *